Povezane vesti

Obradović za izbore u dve kolone: Da uđemo u krizu vlasti, a da izađemo kao narod iz krize

Obradović za izbore u dve kolone: Da uđemo u krizu vlasti, a da izađemo kao narod iz krize

N1 Info 19.09.2023
Lider pokreta Dveri Boško Obradović izjavio je u emisiji "Iza vesti" da izbori mogu biti izlaz iz političke i socijalne krize u kojoj se nalazimo, a da je važno da se uđe u "krizu vlasti". „Mi se nalazimo se u ogromnoj političkoj i posebno… »
Boško Obradović: Nema više prostora za jednu listu

Boško Obradović: Nema više prostora za jednu listu

Danas 19.09.2023
Lider pokreta Dveri Boško Obradović izjavio je u emisiji Iza vesti da izbori mogu biti izlaz iz političke i socijalne krize u kojoj se nalazimo, a da je važno da se uđe u „krizu vlasti“. „Mi se nalazimo se u ogromnoj političkoj i posebno… »
Obradović:Na izbore izaći u dve kolone. Uslov za izlazak iz krize je da razvlastimo Vučića i njegovu apsolutnu vlast

Obradović:Na izbore izaći u dve kolone. Uslov za izlazak iz krize je da razvlastimo Vučića i njegovu apsolutnu vlast

Pravda 19.09.2023
Lider pokreta Dveri Boško Obradović izjavio je u emisiji Iza vesti da izbori mogu biti izlaz iz političke i socijalne krize u kojoj se nalazimo, a da je važno da se uđe u "krizu vlasti". „Mi se nalazimo se u ogromnoj političkoj i posebno… »

Vesti dana »