Povezane vesti

Nedostaješ: Željko Samardžić tužno poručio svojim pratiocima na godišnjicu smrti Marine Tucaković

Nedostaješ: Željko Samardžić tužno poručio svojim pratiocima na godišnjicu smrti Marine Tucaković

Večernje novosti 19.09.2023
DANAS se navršavaju dve tužne godine od smrti Marine Tucaković koja je zauvek promenila muzički i estradni svet. Foto: V. Danilov Svi koji su poznavali Marinu i dalje ne mogu da se oporave od njenog odlaska, a među prvima danas oglasio se Željko… »
Bez nje estrada više nije ista! Dve godine od Marinine smrti - Futa neutešan nad grobom supruge i sinova (foto)

Bez nje estrada više nije ista! Dve godine od Marinine smrti - Futa neutešan nad grobom supruge i sinova (foto)

Mondo 19.09.2023
Danas se navršavaju dve tužne godine od smrti Marine Tucaković koja je zauvek promenila muzički i estradni svet. Danas se navršavaju dve tužne godine od smrti Marine Tucaković koja je zauvek promenila muzički i estradni svet. Na današnji dan je… »
Najtužniji dan za estradu: Prošle su 2 godine bez čuvene Marine, Željko Samardžić izustio samo jednu reč (foto)

Najtužniji dan za estradu: Prošle su 2 godine bez čuvene Marine, Željko Samardžić izustio samo jednu reč (foto)

Kurir 19.09.2023
Danas se navršavaju dve tužne godine od smrti Marine Tucaković koja je zauvek promenila muzički i estradni svet. 19. septembra 2021. godine, Marina je izgubila bitku sa opakom bolešću, a poslednje dane svog života provela je u KBC “Dragiša… »
Marina Tucaković samo jednu pesmu posvetila sinu! Hit koji svi znamo krije njenu najveću bol, a evo zašto je baš ona…

Marina Tucaković samo jednu pesmu posvetila sinu! Hit koji svi znamo krije njenu najveću bol, a evo zašto je baš ona…

Kurir 19.09.2023
Prošle su dve godine od smrti Marine Tucaković, tekstopisca koji je zauvek promenio muzički svet svojim hitovima. Najpoznatiji srpski tekstopisac poslednje dane provela je u KBC Dragiša Mišović, gde je prebačena pošto joj je 14. septembra 2021… »
"Mnogo sam se nervirala, ignorisala sam ranicu, a znala sam da sam bolesna" Dve godine od smrti Marine Tucaković: Borila se sa…

"Mnogo sam se nervirala, ignorisala sam ranicu, a znala sam da sam bolesna" Dve godine od smrti Marine Tucaković: Borila se sa…

Blic 19.09.2023
Čuveni tekstopisac Marina Tucaković preminula je nakon duge i teške bolesti pre tačno dve godine, 19. septembra. Hitmejkerka se godinama borila sa opakom bolešću, a jednom prilikom je priznala da nije želela da ide kod doktora. - Mnogo sam se loše… »
Pokojna marina Tucaković uvek je slutila nesreću Oba sina su joj nađena mrtva u istom mesecu, na grobu im simbolika koja…

Pokojna marina Tucaković uvek je slutila nesreću Oba sina su joj nađena mrtva u istom mesecu, na grobu im simbolika koja…

Kurir 19.09.2023
Prošle su dve godine od smrti Marine Tucaković, tekstopisca koji je zauvek promenio muzički svet svojim hitovima. Najpoznatiji srpski tekstopisac poslednje dane provela je u KBC Dragiša Mišović, gde je prebačena pošto joj je 14. septembra 2021… »

Vesti dana »