Povezane vesti

Evo u kakvom je odnosu Karleuša sa zaovom! Jelena napravila haos na bini, a Duškova sestra poslala brutalnu poruku!

Evo u kakvom je odnosu Karleuša sa zaovom! Jelena napravila haos na bini, a Duškova sestra poslala brutalnu poruku!

Mondo 19.09.2023
Jelena Karleuša održala je spektakularni koncert u Beogradu na vodi, koji je bio potpuno besplatan za sve posetioce. Jelena Karleuša održala je spektakularni koncert u Beogradu na vodi, koji je bio potpuno besplatan za sve posetioce. Nakon što je… »
Jelena Karleuša nakon spektakularne koncertne promocije: Sve je bilo onako, kako sam zamislila (foto/video)

Jelena Karleuša nakon spektakularne koncertne promocije: Sve je bilo onako, kako sam zamislila (foto/video)

Večernje novosti 19.09.2023
POP DIVA Jelena Karleuša je sinoć, u ponedeljak 18. septembra, održala veliki i spektakularni koncert na platou u kompleksu “Beograd na vodi“, a kuriozitet je da su svi koji su želeli da je vide i čuju to mogli da učine – potpuno besplatno… »
Napravila haos s Karleušom, pa progovorila o prijateljstvu! Milica Pavlović - Svega sam se nagledala, nisam to očekivala

Napravila haos s Karleušom, pa progovorila o prijateljstvu! Milica Pavlović - Svega sam se nagledala, nisam to očekivala

Mondo 19.09.2023
Milica Pavlović progovorila je o prijateljstvu s Jelenom Karleušom. Milica Pavlović progovorila je o prijateljstvu s Jelenom Karleušom. Jelena Karleuša nedavno je objavila dva nova albuma "Alfa" i "Omega" i obradovala sve fanove, a jedna od pesama… »
Karleuša i Milica u brutalnim kostimima zapalile Beograd! Publika vrištala, a onda se na bini pojavila i ona! Video

Karleuša i Milica u brutalnim kostimima zapalile Beograd! Publika vrištala, a onda se na bini pojavila i ona! Video

Mondo 19.09.2023
Jelena Karleuša napravila održala je spektakularan nastup u Beogradu. Jelena Karleuša napravila održala je spektakularan nastup u Beogradu. Nakon 11. godina, Jelena Karleuša, objavila je dva albuma pod nazivom "Alfa" i "Omega" kojima je oduševila… »

Vesti dana »