Povezane vesti

Tragično je da su glumci i dalje samo izvođači, a ne autori: Branka Katić o bolnoj temi: Ne dobijamo ni dinara od repriza

Tragično je da su glumci i dalje samo izvođači, a ne autori: Branka Katić o bolnoj temi: Ne dobijamo ni dinara od repriza

Kurir 19.09.2023
Glumica Branka Katić bila je gošća poslednjeg dana 16. Leskovačkog internacionalnog festivala filmske režije. Publika je mogla da pogleda njen novi film "Praznik rada" Pjera Žalice. - Nisam bila ranije, ali mi je divno, srela sam reditelje s kojima… »
Branka Katić: “Sve te traume koje smo prošli i dalje definišu to kako živimo”

Branka Katić: “Sve te traume koje smo prošli i dalje definišu to kako živimo”

Danas 19.09.2023
Na programu 16. LIFFE festivala, juče je prikazan film ,,Praznik rada“ reditelja Pjera Žalice u kome glumi jedna od najpoznatijih srpskih glumica- Branka Katić. Tim povodom, porazgovarali smo sa Brankom o njenim utiscima o festivalu, kao i o samom… »
Branka Katić o egzistenciji filmskih radnika: Tragično je to što glumci kod nas ne dobijaju nikakve tantijeme kad se filmovi…

Branka Katić o egzistenciji filmskih radnika: Tragično je to što glumci kod nas ne dobijaju nikakve tantijeme kad se filmovi…

Blic 19.09.2023
Juče je na programu LIFFE festivala prikazan film ,,Praznik rada'' reditelja Pjera Žalice u kome glumi Branka Katić, jedna od najpoznatijih naših glumica. - Imam film na festivalu, igram u filmu ,,Praznik rada’’ Pjera Žalice. Nisam bila ranije… »
Branka Katić: Ovo je brzo vreme pa svi pokušavaju brzo da snimaju, ali to nije uvek dobro

Branka Katić: Ovo je brzo vreme pa svi pokušavaju brzo da snimaju, ali to nije uvek dobro

N1 Info 19.09.2023
Na programu LIFFE festivala prikazan je film "Praznik rada" reditelja Pjera Žalice u kome glumi jedna od najpoznatijih srpskih glumica - Branka Katić. Ona kaže da je danas brzo vreme u kojem svi pokušavaju brzo da snimaju, ali da ne misli da je to… »
Branka Katić: “Tragično je to što su glumci još uvek samo izvođači, to da smo i mi autori tih uloga nam je oduzeto”

Branka Katić: “Tragično je to što su glumci još uvek samo izvođači, to da smo i mi autori tih uloga nam je oduzeto”

Danas 19.09.2023
Na programu 16. LIFFE festivala, juče je prikazan film ,,Praznik rada“ reditelja Pjera Žalice u kome glumi jedna od najpoznatijih srpskih glumica- Branka Katić. Tim povodom, porazgovarali smo sa Brankom o njenim utiscima o festivalu, kao i o samom… »
Branka Katić: Tragično je što glumci i dalje ne dobijaju nikakve tantijeme od televizijskih repriza

Branka Katić: Tragično je što glumci i dalje ne dobijaju nikakve tantijeme od televizijskih repriza

Nova 19.09.2023
Sve traume rata koje smo prošli i dalje definišu to kako živimo i ovaj film to jako dobro prikazuje, kaže Branka Katić o ostvarenju “Praznik rada” Pjera Žalice koji je prikazan na 16. Leskovačkom internacionalnom festivalu filmske režije… »

Vesti dana »