Povezane vesti

Branka Katić: Ovo je brzo vreme pa svi pokušavaju brzo da snimaju, ali ne mislim da je to uvek dobro

Branka Katić: Ovo je brzo vreme pa svi pokušavaju brzo da snimaju, ali ne mislim da je to uvek dobro

Telegraf 19.09.2023
Branka Katić je bila gošća LIFFE festivala. Na programu LIFFE festivala prikazan film "Praznik rada" reditelja Pjera Žalice u kome glumi jedna od najpoznatijih srpskih glumica- Branka Katić. Tim povodom, porazgovarali smo sa Brankom o njenim utiscima… »
Glumica Branka Katić prvi put na festivalu LIFFE u Leskovcu

Glumica Branka Katić prvi put na festivalu LIFFE u Leskovcu

Jugmedia 19.09.2023
Popularna srpska glumica Branka Katić, koja je poznata i u Americi gde živi i radi, prvi put boravi na Leskovačkom intermnacionalnom festivalu filmske režije (LIFFE), pa se i prvi put poklonila ovdašnjoj publici. Šta vas je privuklo da dođete na… »
Branka Katić: Ovo je brzo vreme pa svi pokušavaju brzo da snimaju, ali ne mislim da je to uvek dobro

Branka Katić: Ovo je brzo vreme pa svi pokušavaju brzo da snimaju, ali ne mislim da je to uvek dobro

Rešetka 19.09.2023
Glumica Branka Katić poklonila se juče leskovaačkoj publici nakon projekcije filma „Praznik rada“ reditelja Pjera Žalice, koji je bio na programu LIFFE festivala. „Nisam bila ranije na LIFFE-u, ali mi je divno, srela sam reditelje sa kojima sam… »

Vesti dana »