Povezane vesti

Ražnatović: Za sve je kriva uprava Partizana, posebno Zoran Savić

Ražnatović: Za sve je kriva uprava Partizana, posebno Zoran Savić

Sportski žurnal 19.09.2023
U razgovoru za grčki Sportal čuveni menadžer govorio i o odlasku Madara iz redova crno-belih. U razogovoru za grčki Sportal Miodrag Ražnatović je na pitanje kako komentariše odluku Partizana da sa njim prekine saradnju dao poduži ekspoze. - Sve je… »
Poznati košarkaški menadžer optužio čelnike Partizana: Za sve je kriv Zoran Savić, pomogao sam im kad su bili u…

Poznati košarkaški menadžer optužio čelnike Partizana: Za sve je kriv Zoran Savić, pomogao sam im kad su bili u…

Danas 19.09.2023
Najpoznatiji košarkaški menadžer u Evropi Miško Ražnatović optužio je čelnike Košarkaškog kluba Partizan, a pre svih sportskog direktora Zorana Savića, da su u javnosti iznosili pogrešne informacije o njemu. Crno-beli su odlučili da prekinu… »
Miško nabrajao igrače koje je doveo u Partizan: "Imaju kratko pamćenje"

Miško nabrajao igrače koje je doveo u Partizan: "Imaju kratko pamćenje"

Sportske.net 19.09.2023
Košarkaška javnost je bila šokirana odlaskom Jama Madara iz Partizana u Fenerbahče, a na udaru uprave crno-belih bio je - Miodrag Miško Ražnatović. KK Partizan je brzo prekinuo saradnju sa Ražnatovićem. Agent pomenutog Madara koji je izašao iz… »
Nažalost, u Partizanu imaju kratko pamćenje! Oglasio se Miško posle sukoba: Ja im pomogao da počne nova era!

Nažalost, u Partizanu imaju kratko pamćenje! Oglasio se Miško posle sukoba: Ja im pomogao da počne nova era!

Mondo 19.09.2023
Poznati srpski agent Miško Ražnatović oglasio se posle sukoba sa rukovodstvom Partizana. Poznati srpski agent Miško Ražnatović oglasio se posle sukoba sa rukovodstvom Partizana. KK Partizan prekinuo je nedavno saradnju sa košarkaškim agentom… »

Vesti dana »