Povezane vesti

"Znate li koja je razlika između Stanije i Aneli?" Asminova majka dala neverovatne izjave o starleti, evo šta jedva čeka da…

"Znate li koja je razlika između Stanije i Aneli?" Asminova majka dala neverovatne izjave o starleti, evo šta jedva čeka da…

Kurir 20.09.2023
Mevlida Durdžić, majka Asmina Durdžića, oglasila se i bez zadrške je prokomentarisala bivšu snaju Aneli Ahmić, kao i novu ljubav njenog sina - Staniju Dobrojević. - Staniju sam upoznala ne lično, već preko video-poziva. Za Staniju imam sve… »
Asminova majka diže Staniju u nebesa: Progovorila o starletinom gubitku bebe: "Čekam da je vidim i da je zagrlim..."

Asminova majka diže Staniju u nebesa: Progovorila o starletinom gubitku bebe: "Čekam da je vidim i da je zagrlim..."

Blic 20.09.2023
Majka Asmina Durdžića, Mevlida Durdžić definitivno preferira Staniju Dobrojević u odnosu na bivšu snaju Aneli Ahmić. - Staniju sam upoznala ne lično, već preko video-poziva. Za Staniju imam sve najlepše da kažem, jedva čekam da se vidimo… »
"Bila je nikakva kao snajka" Prvo oglašavanje svekrve Melvide o bivšok snajki Aneli! Otkrila sve šok detalje njihovog odnosa

"Bila je nikakva kao snajka" Prvo oglašavanje svekrve Melvide o bivšok snajki Aneli! Otkrila sve šok detalje njihovog odnosa

Kurir 20.09.2023
Aneli Ahmić, javno je u rijalitiju "Elita" ispričala kako ju je muž Asmin Durdžić ostavio zbog starlete Stanije Dobrojević, a Asminova porodica je svim silama uz njega. Nakon njegove sestre i oca, za domaće medije se sada oglasila i njegova majka… »
"Bila je nikakva kao snajka": Prvo oglašavanje svekrve Aneli Ahmić - otkrila sve o njihovom odnosu: "Pravila je probleme…

"Bila je nikakva kao snajka": Prvo oglašavanje svekrve Aneli Ahmić - otkrila sve o njihovom odnosu: "Pravila je probleme…

Blic 19.09.2023
Aneli Ahmić u rijalitiju "Zadruga" rekla je javno u rijalitiju "Zadruga" kako ju je muž Asmin Durdžić ostavio zbog starlete Stanije Dobrojević, a Asminova porodica je svim silama uz njega. Nakon njegove sestre i oca, za domaće medije se sada… »
"Uhvatila me za kosu sa obe ruke i vukla po podu" Asminova sestra otkrila sve o tuči sa snajom aneli: "Bosa sam otišla u…

"Uhvatila me za kosu sa obe ruke i vukla po podu" Asminova sestra otkrila sve o tuči sa snajom aneli: "Bosa sam otišla u…

Blic 19.09.2023
Aneli Ahmić u rijalitiju "Zadruga" rekla je javno u rijalitiju "Zadruga" kako ju je muž Asmin Durdžić ostavio zbog starlete Stanije Dobrojević. Sada se za domaće medije oglasila Minka Durdžić, rođena sestra Asmina Durdžića, a ona se tom… »

Vesti dana »