Povezane vesti

Telegram kanal Kadirova: „Živ sam i zdrav, ne razumem gužvu oko moje bolesti“

Telegram kanal Kadirova: „Živ sam i zdrav, ne razumem gužvu oko moje bolesti“

N1 Info 20.09.2023
Na zvaničnom Telegram kanalu Ramzana Kadirova, lidera ruske Čečenske Republike i snažnog saveznika predsednika Vladimira Putina, pojavio se video njega, koji opovrgava izveštaje sa društvenih mreža da je u lošem zdravstvenom stanju. Kako prenosi… »
Oglasio se Kadirov nakon glasina da je u komi: „Živ sam i zdrav“

Oglasio se Kadirov nakon glasina da je u komi: „Živ sam i zdrav“

Nova 20.09.2023
Zvanični kanal na društvenim mrežama Ramzana Kadirova, lidera ruske Čečenske Republike i snažnog saveznika predsednika Vladimira Putina, u sredu je pokazao njegov video i odbacio izveštaje da je lošeg zdravlja. Na pitanje o izveštajima u kojima… »
Misterija Putinovog „besnog psa“: Jedan snimak pokrenuo lavinu o zdravlju Kadirova, a Kremlj ima paklenu poruku

Misterija Putinovog „besnog psa“: Jedan snimak pokrenuo lavinu o zdravlju Kadirova, a Kremlj ima paklenu poruku

Nova 20.09.2023
Zdravstveno stanje Ramazana Kadirova, lidera Čečena i jednog od najvernijih saveznika predsednika Rusije Vladimira Putina, danima unazad nalazi se u fokusu javnosti. Prvobitno su se pojavile informacije da je 46-godišnji Kadirov teško bolestan, zatim… »
Kako je "umro" Kadirov: Sumnja se da je pudlica Kremlja u komi ili već mrtav, a to bi bio veliki udarac za Putina

Kako je "umro" Kadirov: Sumnja se da je pudlica Kremlja u komi ili već mrtav, a to bi bio veliki udarac za Putina

Blic 20.09.2023
Sve je više spekulacija u javnosti oko zdravstvenog stanja Ramzana Kadirova, usred izveštaja da je lider Čečenije teško bolestan ili čak mrtav, dok stručnjaci kažu da bi dugotrajne zabrinutosti o njegovom zdravlju mogle da utiču na stabilnost… »

Vesti dana »