Povezane vesti

Muškarcima dajem sve, poludeli su za mnom! Milica Dabović u haljini iz koje sve kipi - Raspalila po bivšem! (foto)

Muškarcima dajem sve, poludeli su za mnom! Milica Dabović u haljini iz koje sve kipi - Raspalila po bivšem! (foto)

Mondo 20.09.2023
Milica Dabović otkrila je sve detalje raskida s kumom Darka Lazića i sve iznenadila minijaturnom haljinom. Milica Dabović otkrila je sve detalje raskida s kumom Darka Lazića i sve iznenadila minijaturnom haljinom. Bivša košarkašica Milica Dabović… »
"Bogdan i ja živimo zajedno, mi smo celina": Jovana Ljubisavljević otkrila detalje veze sa Srejovićem, pa progovorila o…

"Bogdan i ja živimo zajedno, mi smo celina": Jovana Ljubisavljević otkrila detalje veze sa Srejovićem, pa progovorila o…

Blic 20.09.2023
Jovana Ljubisavljević pojavila se večeras na rođendanu svog prijatelja i frizera Borisa Obreskog, a tom prilikom progovorila je o svojoj vezi sa Bogdanom Srejovićem, ali i njihovom venčanju. - Odlučila sam da budem najbolja verzija sebe i sve… »
"Bogdan i ja živimo zajedno, mi smo celina" Jovana Ljubisavljević otkrila detalje veze sa bivšim Cecinim pa progovorila o…

"Bogdan i ja živimo zajedno, mi smo celina" Jovana Ljubisavljević otkrila detalje veze sa bivšim Cecinim pa progovorila o…

Kurir 20.09.2023
Jovana Ljubisavljević progovorila je o svojoj vezi sa Bogdanom Srejovićem, bivšim dečkom Svetlane Cece Ražnatović, ali i njihovom venčanju. - Odlučila sam da budem najbolja verzija sebe i sve kockice se polako sklapaju. Najviše komplimenata i… »
"Muškarci su poludeli za mnom, sve im dajem" Milica Dabović nakon raskida nastavlja da šokira, progovorila o bivšem…

"Muškarci su poludeli za mnom, sve im dajem" Milica Dabović nakon raskida nastavlja da šokira, progovorila o bivšem…

Kurir 20.09.2023
Bivša košarkašica Milica Dabović raskinula je devetomesečnu vezu sa dečkom Milanom Cvetkovićem, venčanim kumom Darka Lazića i Ana Sević, a razlog raskida su, kako je priznala, poroci od kojih nije mogla da odvoji sada već bivšeg partnera. - Ja… »
"Muškarci su poludeli za mnom, sve im dajem": Milica Dabović nakon raskida šokirala izjavom, progovorila o bivšem partneru…

"Muškarci su poludeli za mnom, sve im dajem": Milica Dabović nakon raskida šokirala izjavom, progovorila o bivšem partneru…

Blic 20.09.2023
Bivša košarkašica Milica Dabović raskinula je devetomesečnu vezu sa dečkom Milanom Cvetkovićem, venčanim kumom Darka Lazića i Ana Sević, a razlog raskida su, kako je priznala, poroci od kojih nije mogla da odvoji sada već bivšeg partnera. Ona… »
Otežano hoda, ali se ne da: Vesna Zmijanac prvi put u javnosti nakon operacije srca, a osmeh ne skida (video)

Otežano hoda, ali se ne da: Vesna Zmijanac prvi put u javnosti nakon operacije srca, a osmeh ne skida (video)

Blic 19.09.2023
Pevačica Vesna Zmijanac imala je operaciju srca u martu, kada joj je ugrađen bajpas. Ona se večeras prvi put pojavila u javnosti na rođendanu frizera Borisa Obreskog. Ona se sve vreme pridržavala za prijatelja, otežano je hodala, a na pitanje kako… »

Vesti dana »