Povezane vesti

„Jedan od ministara koji je jeo s Vučićem parizer je isto veče u skupom restoranu jeo San Pjera“

„Jedan od ministara koji je jeo s Vučićem parizer je isto veče u skupom restoranu jeo San Pjera“

Nova 20.09.2023
Predsednik stranke Srbija centar (SRCE) Zdravko Ponoš izjavio je prethodne večeri da najvažniji cilj opozicije mora da bude da Aleksandar Vučić i njegova vlast odu kako bi se spasila Srbija, i da nijedan drugi interes ne može da se pretpostavi tome… »
Zdravko Ponoš: Treba nam najširi mogući front

Zdravko Ponoš: Treba nam najširi mogući front

Vreme 20.09.2023
Opozicija Moguće je da se opozicija dogovori, zanemari razlike na neko vreme i vremenski oroči zajedničko delovanje u najširem formatu ne bi li promenila ovu vlast, rekao je predsednik stranke Srbija centar. Ne čini se, međutim, verovatnim da će se… »
Aleksić: Mislim da ni Vučić ne zna kada će biti izbori, pokušava da pobegne od toga da se održe do kraja godine

Aleksić: Mislim da ni Vučić ne zna kada će biti izbori, pokušava da pobegne od toga da se održe do kraja godine

Danas 20.09.2023
Mislim da ni Aleksandar Vučić ne zna kada će biti izbori, verujem da sada radi analize i istraživanja, da se bore da nađu taj termin, tu formulaciju koji će izbori biti održani. Moguće je da izbori budu do kraja godine i mi ćemo učiniti sve da… »

Vesti dana »