Povezane vesti

Hoće li opozicija posle parizera krenuti u napad na paštetu

Hoće li opozicija posle parizera krenuti u napad na paštetu

Politika 20.09.2023
Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić izjavila je da opozicija u Srbiji ni sama nije sigurna da li želi raspisivanje ili održavanje izbora do kraja godine, jer je očigledno da jedno govore, a drugo pišu. Ona je gostujući na televiziji Hepi… »
Mali: Sa penzionerskom karticom i u pozorišta, pozivam sve koji nisu, da se prijave

Mali: Sa penzionerskom karticom i u pozorišta, pozivam sve koji nisu, da se prijave

RTV 20.09.2023
BEOGRAD - Besplatna Penzionerska kartica omogućiće najstarijim sugrađanima da dobiju popuste u još 16 kompanija, ali osim same kupovine, moći će i da ostvare neke želje, kao što su odlasci u pozorište ili muzej, izjavio je danas ministar… »
Posle napada na parizer možda pređu i na paštetu: Brnabić: Opozicija ni sama ne zna šta hoće!

Posle napada na parizer možda pređu i na paštetu: Brnabić: Opozicija ni sama ne zna šta hoće!

Kurir 20.09.2023
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da opozicija u Srbiji ni sama nije sigurna da li želi raspisivanje ili održavanje izbora do kraja godine. - Opozicija je do te mere neorganizovana i ne zna šta hoće, da je to neverovatno. Oni su, na primer, na vreme… »
"Velika je misterija šta je pisac želeo da kaže": Brnabić o izborima: SNS ne beži ni od čega, nejasno je šta opozicija…

"Velika je misterija šta je pisac želeo da kaže": Brnabić o izborima: SNS ne beži ni od čega, nejasno je šta opozicija…

Blic 20.09.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da SNS ne beži od izbora, ali da još uvek nije jasno da li opozicija želi da budu raspisani ili održani do kraja godine. Brnabić je za TV Hepi navela da opozicija govori da želi da se izbori održe do… »
Od danas nova sniženja, Mali se hvali da je uštedeo 1.000 dinara

Od danas nova sniženja, Mali se hvali da je uštedeo 1.000 dinara

Vreme 20.09.2023
Ekonomija U okviru akcija "Bolja cena - cena za narod" snižene su cene još 16 proizvoda. "Kada sam sabrao i kupio svih ovih 16 proizvoda ukupan račun iznosio je 1.493 dinara, a da nema sniženja ovaj račun bio bi 2.644 dinara", rekao je ministar… »
Mali: Penzionerska kartica predstavlja konkretnu korist za najstarije sugrađane

Mali: Penzionerska kartica predstavlja konkretnu korist za najstarije sugrađane

Politika 20.09.2023
Besplatna Penzionerska kartica omogućiće najstarijim sugrađanima da dobiju popuste u još 16 kompanija, ali osim same kupovine, moći će i da ostvare neke želje, kao što su odlasci u pozorište ili muzej, izjavio je danas ministar finansija Siniša… »
Brnabić: Akcijom "Bolja cena" se borimo protiv inflacije, ona će se nastaviti

Brnabić: Akcijom "Bolja cena" se borimo protiv inflacije, ona će se nastaviti

Euronews 20.09.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da SNS ne beži od izbora, ali da još uvek nije jasno da li opozicija želi da budu raspisani ili održani do kraja godine. Brnabić je za TV Hepi navela da opozicija govori da želi da se izbori održe do… »
Brnabić: Akcijom "Bolja cena" se borimo protiv inflacije, mera će se nastaviti

Brnabić: Akcijom "Bolja cena" se borimo protiv inflacije, mera će se nastaviti

RTV 20.09.2023
BEOGRAD - Snižavanje cena osnovnih životnih namirnica i kućnih potrepština u akciji "Bolja cena" je naša borba za smanjenje inflacije, borba za standard običnog naroda i ovo nije deo nikakve kampanje već akcija koja će se nastaviti, izjavila je… »
Mali: Sa penzionerskom karticom popusti u 16 kompanija, pozorištima i muzejima

Mali: Sa penzionerskom karticom popusti u 16 kompanija, pozorištima i muzejima

Euronews 20.09.2023
Besplatna Penzionerska kartica omogućiće najstarijim sugrađanima da dobiju popuste u još 16 kompanija, ali osim same kupovine, moći će i da ostvare neke želje, kao što su odlasci u pozorište ili muzej, izjavio je ministar finansija Siniša Mali… »
Mali: Sa proizvodima „Bolja cena” i jednoj kupovini uštedeo sam više od 1.000 dinara

Mali: Sa proizvodima „Bolja cena” i jednoj kupovini uštedeo sam više od 1.000 dinara

Politika 20.09.2023
Ministar finansija Siniša Mali obišao je jutros jedan market i kupovinom proizvoda sa oznakom „Bolja cena”, kako je istakao, uštedeo više od 1.000 dinara. Od danas još 16 artikala je dostupno građanima po sniženoj ceni, a ministar je osim… »
"Uštedeo sam 1.000 dinara" Ministar Mali jutros išao da pazari: Kupio 16 proizvoda sa nižom cenom i umesto 2.644 dinara…

"Uštedeo sam 1.000 dinara" Ministar Mali jutros išao da pazari: Kupio 16 proizvoda sa nižom cenom i umesto 2.644 dinara…

Blic 20.09.2023
Ministar finansija Siniša Mali obišao je jutros jedan market i kupovinom proizvoda sa oznakom "Bolja cena", kako je istakao, uštedeo više od 1.000 dinara. Od danas još 16 artikala je dostupno građanima po " Boljoj ceni", a ministar je osim kupovine… »
Siniša Mali obišao jutros markete na Dorćolu: Sa proizvodima „Bolja cena“ uštedeo sam više od 1.000 dinara

Siniša Mali obišao jutros markete na Dorćolu: Sa proizvodima „Bolja cena“ uštedeo sam više od 1.000 dinara

Nova 20.09.2023
Ministar finansija Siniša Mali obišao je jutros jedan market i kupovinom proizvoda sa oznakom "Bolja cena", kako je istakao, uštedeo više od 1.000 dinara. Od danas još 16 artikala je dostupno građanima po sniženoj ceni, a ministar je osim kupovine… »
FOTO Siniša Mali u šopingu jeftinijih proizvoda: "Uštedeo sam 1.000 dinara"

FOTO Siniša Mali u šopingu jeftinijih proizvoda: "Uštedeo sam 1.000 dinara"

Radio 021 20.09.2023
Ministar finansija Siniša Mali obišao je jutros jedan market u Beogradu i kupovinom proizvoda sa oznakom "Bolja cena", kako je istakao, uštedeo više od 1.000 dinara. Od danas još 16 artikala je dostupno građanima po sniženoj ceni, a ministar je… »
Mali: Uštedeo sam više od 1.000 dinara kupovinom proizvoda sa oznakom "Bolja cena"

Mali: Uštedeo sam više od 1.000 dinara kupovinom proizvoda sa oznakom "Bolja cena"

Insajder 20.09.2023
Ministar finansija Siniša Mali obišao je jutros jedan market i kupovinom proizvoda sa oznakom "Bolja cena", kako je istakao, uštedeo više od 1.000 dinara. Od 20. septembra je još 16 artikala je dostupno građanima po sniženoj ceni. Ministar kaže da… »
Ministar jutros u 7 uslikan u samoposluzi na dorćolu, pazari: Napunio korpu, slikao pa izračunao: Uštedeo sam 1.000 dinara…

Ministar jutros u 7 uslikan u samoposluzi na dorćolu, pazari: Napunio korpu, slikao pa izračunao: Uštedeo sam 1.000 dinara…

Kurir 20.09.2023
Od danas je još 16 kategorija proizvoda na značajnom sniženju u okviru akcije “ Bolja cena - cena za narod”, koja je počela prethodne nedelje. Trenutno je ukupno 36 kategorija proizvoda na velikom sniženju, a veoma smo zadovoljni efektima ove… »
Koliko se uštedi sa „boljom cenom“ Ministar Siniša Mali kaže da mu je u novčaniku ostalo ovoliko novca

Koliko se uštedi sa „boljom cenom“ Ministar Siniša Mali kaže da mu je u novčaniku ostalo ovoliko novca

Dnevnik 20.09.2023
BEOGRAD: Ministar finansija Siniša Mali obišao je jutros jedan market i kupovinom proizvoda sa oznakom "Bolja cena", kako je istakao, uštedeo više od 1.000 dinara. Od danas još 16 artikala je dostupno građanima po sniženoj ceni, a ministar je osim… »
Mali: Sa proizvodima “Bolja cena” uštedeo sam više od 1.000 dinara

Mali: Sa proizvodima “Bolja cena” uštedeo sam više od 1.000 dinara

Vesti online 20.09.2023
Ministar finansija Siniša Mali obišao je jutros jedan market i kupovinom proizvoda sa oznakom “Bolja cena”, kako je istakao, uštedeo više od 1.000 dinara. Od danas još 16 artikala je dostupno građanima po sniženoj ceni, a ministar je osim… »
Mali tvrdi: Sa proizvodima "Bolja cena" uštedeo sam više od 1.000 dinara

Mali tvrdi: Sa proizvodima "Bolja cena" uštedeo sam više od 1.000 dinara

Dnevnik 20.09.2023
BEOGRAD: Ministar finansija Siniša Mali obišao je jutros jedan market i kupovinom proizvoda sa oznakom "Bolja cena", kako je istakao, uštedeo više od 1.000 dinara. Od danas još 16 artikala je dostupno građanima po sniženoj ceni, a ministar je osim… »
Mali testirao najnovija sniženja: "Sa proizvodima "Bolja cena" uštedeo sam više od 1.000 dinara"

Mali testirao najnovija sniženja: "Sa proizvodima "Bolja cena" uštedeo sam više od 1.000 dinara"

Telegraf 20.09.2023
Proizvod po proizvod, kategoriju po kategoriju uz povećanje plata i penzija, želimo da doprinesemo boljem životu građana Srbije, rekao je Mali. Ministar finansija Siniša Mali obišao je jutros jedan market i kupovinom proizvoda sa oznakom "Bolja… »
Još 16 proizvoda od danas na sniženju, evo koji i po kojoj ceni

Još 16 proizvoda od danas na sniženju, evo koji i po kojoj ceni

Radio 021 20.09.2023
Još 16 proizvoda od danas je na sniženju u prodavnicama širom Srbije. U okviru akcija "Bolja cena - cena za narod" snižene su cene: - brašna TIP 500 (sa 79 na 50 dinara), - brašna TIP 400 (sa 79 na 50 dinara), - suncokretovog ulja (sa 160 na 144… »

Vesti dana »