Povezane vesti

Opra Vinfri me je najstrašnije ponizila: Slavna manekenka žestoko udarila na voditeljku! To što je tražila od mene bilo je…

Opra Vinfri me je najstrašnije ponizila: Slavna manekenka žestoko udarila na voditeljku! To što je tražila od mene bilo je…

Kurir 20.09.2023
Sindi Kraford prozvala je Opru Vinfri zbog njihovog intervjua iz 1986. godine, u kojem je poznata TV voditeljka zamolila tada 20-godišnju manekenku da pokaže svoje telo na nacionalnoj televiziji. Poznati supermodel (57), kako piše Daily Mail, o tome je… »
"Žene treba da znaju da nisu same!" Supermodel otkrila da je bivši muž godinama zlostavljao - ovako je skupila hrabrost

"Žene treba da znaju da nisu same!" Supermodel otkrila da je bivši muž godinama zlostavljao - ovako je skupila hrabrost

Mondo 20.09.2023
Bivši supermodel Linda Evanđelista otkrila je da je godinama bila žrtva nasilja od strane bivšeg supruga! Bivši supermodel Linda Evanđelista otkrila je da je godinama bila žrtva nasilja od strane bivšeg supruga! Bivši kanadski supermodel, Linda… »
Linda Evanđelista: Bivši muž me je godinama zlostavljao

Linda Evanđelista: Bivši muž me je godinama zlostavljao

Vesti online 20.09.2023
Jedan od najpoznatijih supermodela 90-ih Linda Evanđelista progovorila je o tome kako ju je Žerald Mari zlostavljao tokom njihovog petogodišnjeg braka. Istraga o Žeraldu je zatvorena. Kanadska manekenka bila je u braku sa Žeraldom Marijem od 1987. do… »
Linda Evanđelista: Bivši muž me je godinama zlostavljao

Linda Evanđelista: Bivši muž me je godinama zlostavljao

N1 Info 20.09.2023
Jedan od najpoznatijih supermodela 90-ih Linda Evanđelista progovorila je o tome kako ju je Žerald Mari zlostavljao tokom njihovog petogodišnjeg braka. Kanadska manekenka bila je u braku sa Žeraldom Mariem od 1987. do 1993. godine, a za to vreme on je… »
"Znao je da ne sme da dira moje lice jer ono donosi novac" Legendarna manekenka ispričala kako je zlostavljao bivši suprug

"Znao je da ne sme da dira moje lice jer ono donosi novac" Legendarna manekenka ispričala kako je zlostavljao bivši suprug

Kurir 20.09.2023
Slavna manekenka Linda Evanđelista rekla je da ju je bivši muž Žerald Mari zlostavljao tokom njihovog braka koji je trajao od 1987. do 1993. godine. Tu tvrdnju iznela je u Apple TV+ dokumentarnoj mini-seriji "The Super Models" koja će biti sutra… »

Vesti dana »