Povezane vesti

Adnan je samohrani otac koji sam brine o četvoro dece: Zahvaljujući dobrim ljudima dobio je kuću (foto)

Adnan je samohrani otac koji sam brine o četvoro dece: Zahvaljujući dobrim ljudima dobio je kuću (foto)

IndeksOnline 20.09.2023
Priboj – Adnan Kadrić iz Priboja nakon smrti supruge Erne ostao je sam sa četvoro dece. Ovaj samorani otac trudi se da im obezbedi sve što je potrebno, ali ipak živeli su u jako teškim uslovima. Živeli su u jako teškim uslovima, ali zahvaljujući… »
Adnan je samohrani otac koji sam brine o četvoro dece: Zahvaljujući dobrim ljudima dobio je kuću (FOTO)

Adnan je samohrani otac koji sam brine o četvoro dece: Zahvaljujući dobrim ljudima dobio je kuću (FOTO)

Sandžak haber 20.09.2023
Priboj – Adnan Kadrić iz Priboja nakon smrti supruge Erne ostao je sam sa četvoro dece. Ovaj samorani otac trudi se da im obezbedi sve što je potrebno, ali ipak živeli su u jako teškim uslovima. Živeli su u jako teškim uslovima, ali zahvaljujući… »
Adnan je samohrani otac koji brine o četvoro dece: Zahvaljujući dobrim ljudima dobio je kuću

Adnan je samohrani otac koji brine o četvoro dece: Zahvaljujući dobrim ljudima dobio je kuću

Telegraf 20.09.2023
Kupljena je kuća starije gradnje i prevedena na decu, u naselju Luka. Adnan Kadrić iz Priboja nakon smrti supruge Erne ostao je sam sa četvoro dece. Ovaj samohrani otac trudi se da im obezbedi sve što je potrebno, ali ipak živeli su u jako teškim… »
Adnan je samohrani otac koji sam brine o četvoro dece: Zahvaljujući dobrim ljudima dobio je kuću (FOTO)

Adnan je samohrani otac koji sam brine o četvoro dece: Zahvaljujući dobrim ljudima dobio je kuću (FOTO)

RINA 20.09.2023
Adnan je samohrani otac koji sam brine o četvoro dece: Zahvaljujući dobrim ljudima dobio je kuću (FOTO) Priboj – Adnan Kadrić iz Priboja nakon smrti supruge Erne ostao je sam sa četvoro dece. Ovaj samorani otac trudi se da im obezbedi sve što je… »
Obnovljena kuća Adnana Kadrića

Obnovljena kuća Adnana Kadrića

Glas Zapadne Srbije 20.09.2023
Priboj - Pribojcu Adnanu Kadriću,samohranom ocu sa četvoro maloletne dece, produkcija Radna akcija sa Tamarom i opština Priboj, uz pomoć pribojskih javnih preduzeća i preduzetnika,potpuno obnovili porodični dom,u naselju Luka. Produkcija, koja pored… »
U Priboju obnovljena kuća samohranom ocu četvoro dece Adnanu Kadriću

U Priboju obnovljena kuća samohranom ocu četvoro dece Adnanu Kadriću

PP media 20.09.2023
Priboj – Pribojcu Adnanu Kadriću,samohranom ocu sa četvoro maloletne dece, produkcija Radna akcija sa Tamarom i opština Priboj, uz pomoć pribojskih javnih preduzeća i preduzetnika, potpuno su obnovili porodični dom u naselju Luka. Foto: Opština… »

Vesti dana »