Povezane vesti
Poljska bi mogla da zabrani uvoz i drugih prehrambenih proizvoda iz Ukrajine
Politika 20.09.2023
VARŠAVA – Poljska bi mogla da zabrani uvoz i drugih prehrambenih proizvoda iz Ukrajine ako Kijev nastavi sa eskalacijom spora oko uvoza žitarica, izjavio je danas poljski premijer Mateuš Moravjecki. „Upozoravam ukrajinske vlasti. Ako se odluče za dalju… »
Puca savez između ukrajinaca i poljaka: Svađa ozbiljno eskalira
Pravda 20.09.2023
Poljska bi mogla da zabrani uvoz drugih prehrambenih proizvoda iz Ukrajine ako Kijev nastavi da eskalira spor oko uvoza žitarica. Ovo je danas izjavio poljski premijer Mateuš Moravjecki. "Upozoravam ukrajinske vlasti. Ako odluče da dalje eskaliraju… »
Poljski premijer u klinču s ukrajinom: Nakon prozivki Zelenskog da Varšava nije solidarna preti širim embargom na uvoz hrane
Kurir 20.09.2023
Poljski premijer Mateuš Moravjecki zapretio je danas Ukrajini da će, ako nastavi da eskalira sukob oko embarga na uvoz ukrajinskih žitarica, koji je Poljska uvela jednostrano suprotno propisima EU, njegova vlada proširiti embargo i na druge… »
Vesti dana »
Sutra u skupštini Srbije nastavak rasprave o amandmanima na izmene izbornih zakona
Danas pre 11 satijoš 1 povezana
UN razmatra odgovor na najavu Izraela oko gradnje vojnog kompleksa na mestu bivše kancelarije UNRWA
Danas pre 8 satijoš 1 povezana
Srbija bez Tijane Bošković: Terzić saopštio spisak odbojkašica za Kup u Italiji
Nova pre 5 satijoš 1 povezana





