Povezane vesti

Jović: Neki su sumnjali, ali sam na Mundobasketu pokazao da sam za Evroligu

Jović: Neki su sumnjali, ali sam na Mundobasketu pokazao da sam za Evroligu

Politika 20.09.2023
VALENSIJA – Srpski košarkaš Stefan Jović izjavio je na konferenciji za štampu prilikom promocije u Valensiji, da ne sumnja u sebe i da je srećan što je novi član španskog tima. Jović je sa Valensijom potpisao dvogodišnji ugovor. „Srećan sam… »
Valensija predstavila Jovića: Srećan sam što sam ovde, ključ je dobar rad

Valensija predstavila Jovića: Srećan sam što sam ovde, ključ je dobar rad

Sportski žurnal 20.09.2023
Stefan Jović je sa Valensijom potpisao dvogodišnji ugovor. Srpski košarkaš Stefan Jović izjavio je na konferenciji za štampu prilikom promocije u Valensiji, da ne sumnja u sebe i da je srećan što je novi član španskog tima. Jović je sa… »
"Dokazao sam se na mundobasketu" Stefan Jović presrećan što se vratio u evroligaški klub

"Dokazao sam se na mundobasketu" Stefan Jović presrećan što se vratio u evroligaški klub

Večernje novosti 20.09.2023
Srpski košarkaš Stefan Jović izjavio je na konferenciji za štampu prilikom promocije u Valensiji, da ne sumnja u sebe i da je srećan što je novi član španskog tima. FOTO: Tviter/KSSrbije Jović je sa Valensijom potpisao dvogodišnji ugovor… »
Jović: Neki su sumnjali, ali sam na Mundobasketu pokazao da sam za Evroligu

Jović: Neki su sumnjali, ali sam na Mundobasketu pokazao da sam za Evroligu

RTS 20.09.2023
Srpski košarkaš Stefan Jović izjavio je na konferenciji za štampu prilikom promocije u Valensiji, da ne sumnja u sebe i da je srećan što je novi član španskog tima. Jović je sa Valensijom potpisao dvogodišnji ugovor. "Srećan sam što sam ovde… »

Vesti dana »