Povezane vesti

"Došao je jugom po mene, isekao mu je krov": Sandra Rešić odrasla sa Desingericom, otkrila ono što niko nije znao o njemu

"Došao je jugom po mene, isekao mu je krov": Sandra Rešić odrasla sa Desingericom, otkrila ono što niko nije znao o njemu

Blic 20.09.2023
Kontroverzni reper Desingerica ušao je u žižu javnosti nakon skandaloznih nastupa i izjava, a sada je pevačica Sandra Rešić progovorila o njemu. Ona se prisetila njihovog zajedničkog odrastanja i ispričala kakav je on zaista. - Razlika je za 180… »
Odrasla sam sa desingericom, uopšte nije takav! Srpska pevačica otkrila - Mi nemamo za cigare, on dolazi u kabrioletu!

Odrasla sam sa desingericom, uopšte nije takav! Srpska pevačica otkrila - Mi nemamo za cigare, on dolazi u kabrioletu!

Mondo 20.09.2023
Pevačica Sandra Rešić ispričala anegdotu o Dragomiru Despiću, poznatijem kao Desingerica. Pevačica Sandra Rešić ispričala anegdotu o Dragomiru Despiću, poznatijem kao Desingerica Pevačica i rijaliti učesnicaSandra Rešić, progovorila je o… »
"Nismo imali za cigare, a Desingerica se pojavio u kabrioletu" Rešić o odrastanju sa reperom: Pitam ga odakle pare, usledio…

"Nismo imali za cigare, a Desingerica se pojavio u kabrioletu" Rešić o odrastanju sa reperom: Pitam ga odakle pare, usledio…

Kurir 20.09.2023
Kontroverzni reper Desingerica ušao je u žižu javnosti nakon skandaloznih nastupa na kojim je kao svoj pečat odabrao lupkanje publike patikom po glavi ili podizanjem stopala na kojima ostavi pocepane čarape, uglavnom bele boje. Interesantno je jer se… »

Vesti dana »