Povezane vesti

Kadirov: Živ sam i zdrav, sad bar znam ko želi moju smrt (video)

Kadirov: Živ sam i zdrav, sad bar znam ko želi moju smrt (video)

Politika 20.09.2023
Poslednjih dana su se na društvenim mrežama pojavile informacije da je Ramzan Kadirov u komi ili da je čak umro u moskovskoj glavnoj kliničkoj bolnici. Umar Daudov, pomoćnik čečenskog vođe, pokušao je da utiša nagađanja objavivši snimak… »
(Video) Kadirov objavio snimak iz bolnice Živ sam i zdrav, sad je bar jasno koji mediji otvoreno lažu

(Video) Kadirov objavio snimak iz bolnice Živ sam i zdrav, sad je bar jasno koji mediji otvoreno lažu

Dnevnik 20.09.2023
Šef Čečenije Ramzan Kadirov je u svom Telegram kanalu demantovao glasine o svojoj bolesti i rekao da je posetio ujaka u Moskvi, koji se nalazi u Centralnoj kliničkoj bolnici, javlja RIA. Prijatelji, ovih dana naša porodica je bila veoma zabrinuta za… »
Kadirov se oglasio i demantovao vesti o svom zdravlju: Objavio snimak iz bolnice

Kadirov se oglasio i demantovao vesti o svom zdravlju: Objavio snimak iz bolnice

Telegraf 20.09.2023
Ramzan Kadirov je rekao da je zdrav i da je u poseti svom ujaku u Centralnoj kliničkoj bolnici. Šef Čečenije Ramzan Kadirov je u svom Telegram kanalu demantovao glasine o svojoj bolesti i rekao da je posetio ujaka u Moskvi, koji se nalazi u Centralnoj… »
Kadirov otkrio u kakvom je stanju: Lider Čečenije objasnio zašto je bio u bolnici (video)

Kadirov otkrio u kakvom je stanju: Lider Čečenije objasnio zašto je bio u bolnici (video)

Kurir 20.09.2023
Lider Čečenije Ramzan Kadirov prokomentarisao je glasine koje su se u protekla dva dana proširile raznim Telegram kanalima o njegovoj teškoj bolesti, pa čak i smrti. - Slava Svevišnjem, živ sam i zdrav - napisao je on na svom Telegram kanalu, na… »

Vesti dana »