Povezane vesti

Stanković: Moji igrači i navijači nas vodili do preokreta i pobede

Stanković: Moji igrači i navijači nas vodili do preokreta i pobede

Politika 21.09.2023
BUDIMPEŠTA – Trener fudbalera Ferencvaroša Dejan Stanković rekao je posle pobede nad Čukaričkim (3:1) u prvom kolu grupe F Lige konferencija da su za preokret i osvajanje tri boda zaslužni igrači koji nisu stali posle vođstva gostiju i navijači… »
Matić: Ferencvaroš zasluženo pobedio u fenomenalnoj atmosferi

Matić: Ferencvaroš zasluženo pobedio u fenomenalnoj atmosferi

Politika 21.09.2023
BUDIMPEŠTA – Trener fudbalera Čukaričkog Igor Matić rekao je večeras, posle poraza svoje ekipe od Ferencvaroša (1:3) u meču prvog kola grupe F Lige konferencija, da je domaćin zasluženo pobedio i istakao da je atmosfera bila fenomenalna… »
Stanković: Čukarički dobro izgleda

Stanković: Čukarički dobro izgleda

Sportski žurnal 21.09.2023
Fenomenalan ambijent. Kada imaš takav vetar u leđa, onda se i pritisak lakše podnosi. Od izveštača Žurnala iz Budimpešte Dejan Stanković, trener Ferencvaroša pozdravio se posle utakmice sa svim igračima Čukaričkog i čestitao im na borbenosti… »
Onana: Izneverio sam ekipu, zbog mene smo izgubili

Onana: Izneverio sam ekipu, zbog mene smo izgubili

Sport klub 21.09.2023
Golman Mančester Junajteda Andre Onana svestan je greške, koju je napravio na meču sa Bajernom. Mančester Junajted je poražen u Minhenu u prvom kolu grupne faze Lige šampiona, a vodeći gol za Bavarce postigao je Liroj Sane posle lopše intervencije… »
Inzagi posle remija u Baskiji: "Nismo bili pravi, Zomer nas je spasio"

Inzagi posle remija u Baskiji: "Nismo bili pravi, Zomer nas je spasio"

Sportske.net 21.09.2023
Trener fudbalera Intera Simone Inzagi izjavio je da nije zadovoljan igrom svog tima na meču prvog kola grupe D Lige šampiona protiv Real Sosijedada, prenose italijanski mediji. Inter je prošle sezone poražen u finalu Lige šampiona od Mančester… »
Dibala nedostižan za Vlahovića, ali Ronaldo, Trezege, Del Pjero i Betega nisu

Dibala nedostižan za Vlahovića, ali Ronaldo, Trezege, Del Pjero i Betega nisu

Danas 21.09.2023
Italijanski fudbalski velikan Juventus ove sezone je posvećen samo domaćim bitkama, a njegov golgeter Dušan Vlahović ima više vremena i da predahne i da se posveti sledećem rivalu u Seriji A. U prva četiri kola postigao je četiri gola. Budući da… »
„Izneverio sam tim, moja greška odlučila meč sa bajernom” Onana priznao

„Izneverio sam tim, moja greška odlučila meč sa bajernom” Onana priznao

Dnevnik 21.09.2023
MINHEN: Golman Mančester junajteda Andre Onana priznao je da je glavni krivac za poraz svog tima od fudbalera Bajerna (3:4) u meču prvog kola grupe A Lige šampiona, prenose britanski mediji. Onana je u letnjem prelaznom roku stigao u Mančester… »
Inzagi: Zahvaljujući Zomeru nismo primili drugi gol

Inzagi: Zahvaljujući Zomeru nismo primili drugi gol

Sportski žurnal 21.09.2023
Trener Intera nije zadovoljan igrom svog tima na premijeri Lige šampiona. Trener Intera Simone Inzagi nije zadovoljan igrom svog tima na meču prvog kola D grupe Lige šampiona protiv Real Sosijedada, prenose italijanski mediji. Inter je prošle sezone… »
Onana: Izneverio sam ekipu

Onana: Izneverio sam ekipu

Sportski žurnal 21.09.2023
Golman Mančester junajteda priznao je da su posle njegove greške Crveni đavoli izgubili kontrolu nad utakmicom. Andre Onana, golman Mančester junajteda priznao je da je glavni krivac za poraz svog tima od fudbalera Bajerna (3:4) u meču prvog kola… »
Čuveni as Junajteda razočaran igrom u Minhenu: Igrači se ne žrtvuju, mekani su, Bajern je mogao do gola kad je hteo

Čuveni as Junajteda razočaran igrom u Minhenu: Igrači se ne žrtvuju, mekani su, Bajern je mogao do gola kad je hteo

Danas 21.09.2023
Rezultatski podnošljiv poraz, ali prikazanom igrom u Minhenu, Mančester junajted je protiv Bajerna, na startu Lige šampiona, samo potrvdio u koliko se lošoj formi nalazi (4:3). Kao i nekih prethodnih, i u najavi ove sezone u Mančester junajtedu su… »
Čekajući novog Fergusona: Mančester junajted počeo sezonu najlošije od 1986.

Čekajući novog Fergusona: Mančester junajted počeo sezonu najlošije od 1986.

Danas 21.09.2023
Bajern je u utakmici prvog kola fudbalske Lige šampiona triput imao dva gola prednosti, a Mančester junajted se izborio za častan poraz u Minhenu (4:3). Ni to što se engleski tim upinjao da neprestano bude velikom rivalu za petama ne umanjuje gorčinu… »

Vesti dana »