Povezane vesti
Portparol EU o hapšenjima Srba: Pratimo situaciju, u kontaktu smo sa vlastima Kosova
Danas 21.09.2023
Evropska unija je u kontaktu sa vlastima u Prištini kako bi dobila sve informacije o poslednjim hapšenjima Srba na severu Kosova, pod optužbom da su počinili ratne zločine. “Pratimo situaciju i u bliskoj smo kontaktu sa vlastima na Kosovu, kako bi smo… »
Peter Stano: EU pažljivo prati situaciju na severu Kosova, formiranje ZSO mora da počne bez odlaganja
Kurir 21.09.2023
Portparol EU Peter Stano istakao je da Evropska unija pažljivo prati situaciju na severu Kosova i ponovio da je EU već jasno rekla da formiranje Zajednice srpskih opština treba da počne odmah bez ikakvih odlaganja i uslovljavanja. Stano je na… »
Stano: EU pomno prati situaciju na severu Kosova, put ka normalizaciji odnosa jasan, rad na ZSO da počne bez odlaganja
Euronews 21.09.2023
Evropska unija pomno posmatra situaciju na severu Kosova u vezi sa poslednjim hapšenjima Srba i u bliskom je kontaktu sa relevantnim saradnicima i vlastima, kako bi mogla u potpunosti da razume razvoj događaja, kaže portaprol Evropske komisije Peter… »
Vesti dana »
Više od 1.100 stambenih zgrada bez grejanja u Kijevu na minus devet stepeni
Beta pre 36 minutajoš 35 povezanih
Evropska komisija u drugoj nedelji februara predstavlja predlog prelaznog rešenja za prevoznike Zapadnog Balkana
Euronews pre 2 satajoš 25 povezanih
Protest zaposlenih u Tužilaštvu za organizovani kriminal u Beogradu zbog pravosudnih zakona
Euronews pre 4 satijoš 22 povezane
Svoj na svome: U Nišu podneto oko 6.000 prijava, poslednji rok 5. februar
Gradski portal 018 pre 5 satijoš 27 povezanih
Potražnja za peletom pogurala cene – snabdevači u Srbiji prodaju samo na džak
RTV Novi Pazar pre 1 satjoš 22 povezane



