Povezane vesti

"Zahvalna sam aniti što mi je dotičnu skinula s grbače": Sanja Stanković žestoko odgovorila bivšoj devojci: "Nemaju dva…

"Zahvalna sam aniti što mi je dotičnu skinula s grbače": Sanja Stanković žestoko odgovorila bivšoj devojci: "Nemaju dva…

Blic 21.09.2023
Bivša rijaliti učesnica Sanja Stanković oglasila se povodom uvreda od strane njene bivše devojke Jovane Tomić Matore i njene supruge Anita Stanojlović koje su u sinoćnoj emisiji govorile. S obzirom da je česta tema u Beloj kući, Sanja se sada… »
"Zahvalna sam aniti što mi je dotičnu skinula s grbače" Sanja besna nakon što ju je Matora isprozivala: Bez mene se ne…

"Zahvalna sam aniti što mi je dotičnu skinula s grbače" Sanja besna nakon što ju je Matora isprozivala: Bez mene se ne…

Kurir 21.09.2023
Sanja Stanković koja je svakodnevna tema bračnog para Jovane Tomić Matore i Anite Stanojlović, prošle noći se opet našla na udaru uvredljivih komentara, te nije mogla da ostane imuna i suzdržana! Prozvana je od bivše devojke Matore, koja je… »
"Ljubila se sa mnom dok joj je muž sedeo za stolom" - Pobesnela na pomen bivše i Jelene Batos: Skini mi se sa Svetislave

"Ljubila se sa mnom dok joj je muž sedeo za stolom" - Pobesnela na pomen bivše i Jelene Batos: Skini mi se sa Svetislave

Mondo 21.09.2023
Jovana Tomić Matora pobesnela je na pomen bivše devojke Sanje Stanković i bivše cimerke iz rijalitija Jelene Batos. Jovana Tomić Matora pobesnela je na pomen bivše devojke Sanje Stanković i bivše cimerke iz rijalitija Jelene Batos. Učesnica… »
"Došla je i poljubila me pred mužem": Matora iznela šok detalje o bivšoj devojci i drugarici

"Došla je i poljubila me pred mužem": Matora iznela šok detalje o bivšoj devojci i drugarici

Blic 21.09.2023
Učesnici "Zadruge 7 Elite" su sinoć u Beloj kući odgovarali na pitanja gledalaca, a jedno od njih bilo je upućeno Aniti Stanojlović. Voditelj je Aniti postavio pitanje koje se ticalo njene supruge Matore i njene bivše devojke Sanje Stanković. -… »
"Ljubila se sa mnom dok joj je muž bio tu" Matora poludela kada su joj pomenuli Sanju i Jelenu Batos! Bivšoj poručila: Skini…

"Ljubila se sa mnom dok joj je muž bio tu" Matora poludela kada su joj pomenuli Sanju i Jelenu Batos! Bivšoj poručila: Skini…

Kurir 21.09.2023
Protekle noći u "Eliti" emitovana je emisija ''Pitanja gledalaca''. Voditelj Darko Tanasijević postavio je pitanje za Anitu, o periodu kada su Sanja i Matora raskinule. - Tada sam ja bila sa Aleksejevim ocem - rekla je Anita. Matora je bila vidno… »

Vesti dana »