Povezane vesti

Jović: Odbio sam sve druge ponude zbog Milana, velika čast igrati za ovaj klub

Jović: Odbio sam sve druge ponude zbog Milana, velika čast igrati za ovaj klub

Politika 21.09.2023
MILANO – Srpski fudbalski reprezentativac Luka Jović izjavio je danas da mu je velika čast i zadovoljstvo da igra za tako veliki klub kao što je Milan. Jović je pre tri nedelje stigao u Milan iz Fjorentine na pozajmicu do kraja sezone. „Učiniću… »
Jović: "Jesam se srozao u Realu..."

Jović: "Jesam se srozao u Realu..."

Sportske.net 21.09.2023
Srpski fudbaler Luka Jović je danas predstavljen kao novo pojačanje Milana. On je stigao u Milan pre tri nedelje, a tek danas je odlučeno da govori pred medijima. Na konferenciji je istakao da je bilo kontakata sa ovim klubom, kao i da je kao dete… »
Jović najzad milanista: Rebić mi prvi pričao o Milanu, spreman sam da budem Žiruova zamena

Jović najzad milanista: Rebić mi prvi pričao o Milanu, spreman sam da budem Žiruova zamena

Danas 21.09.2023
Posle sjajne sezone u Ajntrahtu iz Frankfurta (2018/19), zbog koje ga je Real i platio Nemcima 63 miliona evra, Luka Jović (25) nije dao slične igre. Tražio je sebe i kad ga je kraljevski klub vratio nazad u Frankfurt na pozajmicu i zatim u Fiorentini… »
Joviću ostvaren san: Odbio sam sve druge ponude zbog Milana, velika čast igrati za ovaj klub

Joviću ostvaren san: Odbio sam sve druge ponude zbog Milana, velika čast igrati za ovaj klub

Dnevnik 21.09.2023
MILANO: Srpski fudbalski reprezentativac Luka Jović izjavio je danas da mu je velika čast i zadovoljstvo da igra za tako veliki klub kao što je Milan. Jović je pre tri nedelje stigao u Milan iz Fiorentine na pozajmicu do kraja sezone. "Učiniću sve… »
Jović: Kao dete sam navijao za Milan, zato sam odbio ostale

Jović: Kao dete sam navijao za Milan, zato sam odbio ostale

Sport klub 21.09.2023
Srpski napadač Luka Jović otkrio je da je prvi kontakt sa svojim novim klubom Milanom imao još 2020. godine, kada je posle razočaravajuće debitantske sezone u dresu Reala. Jović je u Milan prešao nakon jedne sezone u Fiorentini. Srbin kaže da je… »
Luka Jović: ''Odbio sam sve druge ponude zbog Milana, velika čast igrati za ovaj klub''

Luka Jović: ''Odbio sam sve druge ponude zbog Milana, velika čast igrati za ovaj klub''

Večernje novosti 21.09.2023
Srpski fudbalski reprezentativac Luka Jović izjavio je danas da mu je velika čast i zadovoljstvo da igra za tako veliki klub kao što je Milan. FOTO: EPA Jović je pre tri nedelje stigao u Milan iz Fiorentine na pozajmicu do kraja sezone. - Učiniću… »

Vesti dana »