Povezane vesti

Ibaka: Zbog Lasa sam došao u Bajern

Ibaka: Zbog Lasa sam došao u Bajern

Politika 21.09.2023
MINHEN – Novi košarkaš Bajerna Serž Ibaka izjavio je danas na konferenciji za medije povodom promocije da je zbog trenera Pabla Lasa došao u nemački klub. Nekadašnji reprezentativac Španije potpisao je jednogodišnji ugovor sa Bajernom. Do sada u… »
Ibaka objasnio zašto je izabrao Bajern

Ibaka objasnio zašto je izabrao Bajern

Sportske.net 21.09.2023
Bajern iz Minhena će u narednu sezonu košarkaške Evrolige ući sa znatno jačim sastavom i velikim ambicijama, a sa klupe će ga predvoditi čuveni španski stručnjak Pablo Laso. Bajern je ovog leta bio veoma aktivan na tržištu, a prošle sedmice je… »
Ibaka: Zbog Lasa sam došao u Bajern

Ibaka: Zbog Lasa sam došao u Bajern

Sportski žurnal 21.09.2023
Nekadašnji reprezentativac Španije potpisao je jednogodišnji ugovor sa Bajernom. Novi košarkaš Bajerna Serž Ibaka izjavio je na konferenciji povodom promocije da je zbog trenera Pabla Lasa došao u nemački klub. Nekadašnji reprezentativac Španije… »
On je bio razlog: Serž Ibaka otkrio zašto je došao u Bajern

On je bio razlog: Serž Ibaka otkrio zašto je došao u Bajern

Večernje novosti 21.09.2023
NOVI košarkaš Bajerna Serž Ibaka izjavio je danas na konferenciji za medije povodom promocije da je zbog trenera Pabla Lasa došao u nemački klub. Foto: EPA-EFE Nekadašnji reprezentativac Španije potpisao je jednogodišnji ugovor sa Bavarcima. On je… »
Ibaka: Laso je fantastičan, zbog njega sam došao u Bajern

Ibaka: Laso je fantastičan, zbog njega sam došao u Bajern

Sport klub 21.09.2023
Novi košarkaš Bajerna Serž Ibaka istakao je značaj trenera Pabla Lasa tokom pregovora pred svoju prvu Evroligašku sezonu. Evroligu gledajte ekskluzivno na Sport Klubu. Ibaka je potpisao jednogodišnji ugovor sa Bajernom. „Privilegija je pridruđiti… »

Vesti dana »