Povezane vesti

Vučić sa potpredsednikom Kine: Zatražio sam podršku u borbi za istinu o Kosovu i Metohiji

Vučić sa potpredsednikom Kine: Zatražio sam podršku u borbi za istinu o Kosovu i Metohiji

Politika 21.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zatražio je u razgovoru sa potpredsednikom Kine Han Džengom u Njujorku podršku te zemlje u borbi za istinu i poštovanje međunarodnog prava kada je reč o Kosovu i Metohiji. „Potpredsednika Dženga sam upoznao sa… »
Vučić sa Džengom i Lajčakom u Njujorku: Duboko sam zabrinut za bezbednost Srba na KiM

Vučić sa Džengom i Lajčakom u Njujorku: Duboko sam zabrinut za bezbednost Srba na KiM

RTS 21.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Njujorku sa potpredsednikom Kine Han Džengom, a potom i sa specijalnim izaslanikom Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom. Vučić je od Dženga zatražio podršku Kine u borbi… »
Predsednik Srbije s potpredsednikom Kine: Razgovori o Kosovu i predstojećoj poseti Pekingu

Predsednik Srbije s potpredsednikom Kine: Razgovori o Kosovu i predstojećoj poseti Pekingu

Euronews 21.09.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Njujorku sa potpredsednikom NRK Kine Hanom Džengom, navedeno je na Instagram nalogu buducnosrsrbijeav. "Izuzetno važan sastanak sa potpredsednikom Narodne Republike Kine Hanom Džengom sa kojim… »

Vesti dana »