Povezane vesti

Vučić na američkoj televiziji: Fokus Srbije na građenju mostova sa celim svetom jako se plašim eskalirajućih mera koje je…

Vučić na američkoj televiziji: Fokus Srbije na građenju mostova sa celim svetom jako se plašim eskalirajućih mera koje je…

Dnevnik 22.09.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u jutarnjem programu "Wake Up America" na američkoj televiziji Njuzmaks (Newsmax), gde je, kako je naveo, još jednom istakao da je fokus Srbije na građenju mostova, ne samo sa zemljama regiona… »
Vučić: Situacija sa Kosovu i Metohiji nije laka, kad imate posla s nekim ko nije racionalan

Vučić: Situacija sa Kosovu i Metohiji nije laka, kad imate posla s nekim ko nije racionalan

Politika 22.09.2023
NjUJORK – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da situacija u vezi sa Kosovom i Metohijom nije laka i da je zato vrlo zabrinut. „Vrlo sam zabrinut, jer kad imate posla sa nekim ko je racionalan, ko je razuman, da ne izgovorim tu reč… »
Vučić: Niko ne može da ospori činjenice iz mog govora u UN, Srbija neće trpeti posledice

Vučić: Niko ne može da ospori činjenice iz mog govora u UN, Srbija neće trpeti posledice

RTV 22.09.2023
NJUJORK - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras u Njujorku da bez obzira na reakcije koje je izazvao njegov govor u Ujedinjenim nacijama niko nije mogao da ospori iznete činjenice i izrazio uverenje da Srbija zbog izrečene istine ne… »
Vučić: Situacija sa KiM nije laka kad imate posla s nekim ko nije racionalan

Vučić: Situacija sa KiM nije laka kad imate posla s nekim ko nije racionalan

RTS 22.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Njujorku da situacija u vezi sa Kosovom i Metohijom nije laka i da je zato vrlo zabrinut. Moj govor u Generalnoj skupštini UN može da osudi ko hoće, ali šta tačno nije tačno, upitao je Vučić. "Vrlo… »
"Želimo jasan signal SAD i EU": Vučić gostovao u "Vejk ap Amerika": Plašim eskalirajućih mera koje je preduzeo Kurti, on…

"Želimo jasan signal SAD i EU": Vučić gostovao u "Vejk ap Amerika": Plašim eskalirajućih mera koje je preduzeo Kurti, on…

Blic 22.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u jutarnjem programu "Vejk ap Amerika" (Wake Up America) na američkoj televiziji "Njuzmaks" (Newsmax), gde je, kako je naveo, još jednom istakao da je fokus Srbije na građenju mostova, ne samo sa… »
Vučić za američki "Njuzmaks" o KiM: Želimo jasan signal administracije SAD i EU

Vučić za američki "Njuzmaks" o KiM: Želimo jasan signal administracije SAD i EU

RTS 22.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, tokom gostovanja u jutarnjem programu "Wake Up America" na američkoj televiziji "Njuzmaks", da se jako plaši eskalirajućih mera koje je nedavno preduzeo premijer privremenih prištinskih… »
Vučić za američki Njuzmaks: Želimo jasan signal administracije SAD i EU

Vučić za američki Njuzmaks: Želimo jasan signal administracije SAD i EU

RTV 22.09.2023
NJUJORK - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, tokom gostovanja u jutarnjem programu "Wake Up America" na američkoj televiziji Njuzmaks, da se jako plaši eskalirajućih mera koje je nedavno preduzeo premijer privremenih prištinskih… »
Vučić za američki Njuzmaks: Beograd očekuje "jasan signal" SAD i EU

Vučić za američki Njuzmaks: Beograd očekuje "jasan signal" SAD i EU

Insajder 22.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, tokom gostovanja u jutarnjem programu "Wake Up America" na američkoj televiziji Njuzmaks, da se jako plaši eskalirajućih mera koje je nedavno preduzeo premijer Kosova Aljbin Kurti i poručio da Beograd… »
Vučić: Tražio sam kinesku podršku

Vučić: Tražio sam kinesku podršku

Vesti online 22.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zatražio je, u razgovoru sa potpredsednikom Kine Han Džengom u Njujorku, podršku te zemlje u borbi za istinu i poštovanje međunarodnog prava kada je reč o Kosovu i Metohiji. “Potpredsednika Dženga sam upoznao… »
Vučić u Njujorku sa potpredsednikom Kine i Lajčakom: Razgovori o Kosovu i slobodnoj trgovini

Vučić u Njujorku sa potpredsednikom Kine i Lajčakom: Razgovori o Kosovu i slobodnoj trgovini

Radio 021 22.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić se nalazi u Njujorku na 78. zasedanju Generalne skupštine UN. On je na marginama tog zasedanja razgovarao sa specijalnim predstavnikom EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom i sa potpredsednikom Kine… »
Vučić s Lajčakom: Duboko sam zabrinut za bezbednost Srba na Kosovu i Metohiji

Vučić s Lajčakom: Duboko sam zabrinut za bezbednost Srba na Kosovu i Metohiji

Insajder 22.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obavestio je specijalnog izaslanika Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslava Lajčaka o situaciji na Kosovu i Metohiji i izrazio duboku zabrinutost zbog bezbednosnih rizika sa kojima se svakodnevno… »
Vučić se sastao sa Lajčakom u Njujorku: "Duboko sam zabrinut za bezbednost Srba na KiM"

Vučić se sastao sa Lajčakom u Njujorku: "Duboko sam zabrinut za bezbednost Srba na KiM"

Telegraf 22.09.2023
Dodao je da je na sastanku s Lajčakom naglasio da će Srbija "učiniti svaki diplomatski i politički napor da zaštiti svoj narod i svoju zemlju" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obavestio je specijalnog izaslanika Evropske unije za dijalog Beograda… »
Projekat: "hitna sednica UN" Srbija od oktobra ima šansu da pokrene temu Kosova: Važno je da pridobije devet saveznika, a evo…

Projekat: "hitna sednica UN" Srbija od oktobra ima šansu da pokrene temu Kosova: Važno je da pridobije devet saveznika, a evo…

Blic 22.09.2023
Sve je izvesnije da će Srbija podneti zahtev da se održi hitna sednica Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija oko Kosova, a već od oktobra se pruža šansa za to, jer predsedavanje preuzima Brazil, koji nije priznao nezavisnost Prištine. Na ishod… »
Vučič u Njujorku razgovarao sa Lajčakom i kineskim potpredsednikom

Vučič u Njujorku razgovarao sa Lajčakom i kineskim potpredsednikom

Danas 21.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji se nalazi u Njujorku na 78. zasedanju Generalne skupštine UN, razgovarao je danas na marginama tog zasedanja, sa specijalnim predstavnikom EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom i sa… »
Vučić s Lajčakom: Duboko sam zabrinut za bezbednost Srba na KiM

Vučić s Lajčakom: Duboko sam zabrinut za bezbednost Srba na KiM

Blic 21.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obavestio je večeras specijalnog izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslava Lajčaka o situaciji na Kosovu i Metohiji i izrazio duboku zabrinutost zbog bezbednosnih rizika sa kojima se… »
Vučić razgovarao sa potpredsednikom Kine: Dženga sam upoznao sa sve težom situacijom za srpski narod na KiM (foto)

Vučić razgovarao sa potpredsednikom Kine: Dženga sam upoznao sa sve težom situacijom za srpski narod na KiM (foto)

Blic 21.09.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Njujorku sa potpredsednikom NRK Kine Hanom Džengom. - Izuzetno važan sastanak sa potpredsednikom Narodne Republike Kine Hanom Džengom sa kojim sam razmotrio čitav niz pitanja, od trenutne… »

Vesti dana »