Povezane vesti

"Koju ja sramotu doživljavam zbog deteta": Majka Sanjina Horvata na lekovima: "To nije moj sin, ne prepoznajem ga"

"Koju ja sramotu doživljavam zbog deteta": Majka Sanjina Horvata na lekovima: "To nije moj sin, ne prepoznajem ga"

Blic 22.09.2023
Učesnik "Elite", Sanjin Horvat, danima unazad preti napuštanjem Bele kuće i napadima histerije. On je zbog toga dobio je telefonski poziv od majke prilikom kojeg he imao jako burne reakcije koje su sve šokirale. On je nakon toga dobio poziv od… »
"Sramota me je zbog sina, na lekovima sam" Oglasila se Sanjinova majka! Kad Kačavenda umeša prste, nastane haos: Uneo nam je…

"Sramota me je zbog sina, na lekovima sam" Oglasila se Sanjinova majka! Kad Kačavenda umeša prste, nastane haos: Uneo nam je…

Kurir 22.09.2023
Bura oko odnosa Sanjina Horvata i Milene Kačavende se ne stišava. Nakon što je Sanjin u toku telefonskog razgovora sa majkom bio izuzteno grub te je uvredio i svoju devojku, pa i na neki način raskinuo sa njom, oglasila se upravo Ksenija, Sanjinova… »
Majka Sanjina Horvata se stidi, a evo šta Zorica Marković misli o svemu!

Majka Sanjina Horvata se stidi, a evo šta Zorica Marković misli o svemu!

Svet plus 22.09.2023
Majka Sanjina Horvata se stidi zbog svega što je on uradio, a evo šta Zorica Marković misli o svemu što se u rijalitiju "Elita 7" događa između njega i Milene Kačavende!! Bura zbog odnosa Sanjina Horvata i Milene Kačavende se ne stišava danima… »

Vesti dana »