Povezane vesti

Lučić: Telekom će biti lider i na Kosmetu

Lučić: Telekom će biti lider i na Kosmetu

Politika 23.09.2023
„Priština ne raspisuje tender za trećeg mobilnog operatera jer znaju da bismo, zbog našeg kvaliteta, sigurno pobedili, ali uveren sam da ćemo trijumfovati i u tom drugom poluvremenu”. Borba za opstanak Telekoma Srbija na KiM završena je pobedom… »
"Telekom će biti lider na Kosmetu": Vladimir Lučić: Priština ne raspisuje tender za trećeg mobilnog operatera jer znaju da…

"Telekom će biti lider na Kosmetu": Vladimir Lučić: Priština ne raspisuje tender za trećeg mobilnog operatera jer znaju da…

Blic 23.09.2023
Borba za opstanak Telekoma Srbija na KiM završena je pobedom, sada sledi bitka za ekspanziju srpske kompanije na celoj teritoriji Kosova, da tamo postanemo lider kao što smo u celom regionu, poručio je generalni direktor Vladimir Lučić za RTS… »
Lučić: Najteži deo smo rešili, siguran sam da ćemo i u drugom poluvremenu pobediti

Lučić: Najteži deo smo rešili, siguran sam da ćemo i u drugom poluvremenu pobediti

Novi magazin 23.09.2023
Najteži deo smo rešili, a to je da uopšte naša firma postoji, kaže za RTS generalni direktor "Telekoma Srbija" Vladimir Lučić nakon što je Priština usvojila žalbu na rešenje o zabrani rada ćerke firme "MTS doo" na Kosovu i Metohiji. Ističe da… »
Vladimir Lučić: Telekom će biti lider i na Kosmetu! Siguran sam da ćemo pobediti i u drugom poluvremenu

Vladimir Lučić: Telekom će biti lider i na Kosmetu! Siguran sam da ćemo pobediti i u drugom poluvremenu

Kurir 23.09.2023
“Priština ne raspisuje tender za trećeg mobilnog operatera jer znaju da bismo, zbog našeg kvaliteta, sigurno pobedili, ali uveren sam da ćemo trijumfovati i u tom drugom poluvremenu”. Borba za opstanak Telekoma Srbija na KiM završena je pobedom… »
Direktor Telekoma Srbija: Glavna borba na KiM završena, siguran sam u pobedu i u drugom poluvremenu

Direktor Telekoma Srbija: Glavna borba na KiM završena, siguran sam u pobedu i u drugom poluvremenu

Sputnik 23.09.2023
Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da će usvajanje žalbe Telekoma Srbija na rešenje o zabrani rada njegove ćerke firme MTS d.o.o na Kosovu i Metohiji ovoj kompaniji omogućiti da nastavi da nesmetano radi na KiM, ali da… »
Lučić: Glavna borba uspešno završena, siguran sam u pobedu i u drugom poluvremenu

Lučić: Glavna borba uspešno završena, siguran sam u pobedu i u drugom poluvremenu

Euronews 23.09.2023
Generalni direktor Telekom Srbija Vladimir Lučić izjavio je danas da će usvajanje žalbe Telekoma Srbija na rešenje o zabrani rada njegove ćerke firme MTS d.o.o na Kosovu i Metohiji (KiM) ovoj kompaniji omogućiti da nastavi da nesmetano radi na KiM… »
Lučić za RTS: Najteži deo smo rešili, siguran sam da ćemo i u drugom poluvremenu pobediti

Lučić za RTS: Najteži deo smo rešili, siguran sam da ćemo i u drugom poluvremenu pobediti

RTS 23.09.2023
Najteži deo smo rešili, a to je da uopšte naša firma postoji, kaže za RTS generalni direktor "Telekoma Srbija" Vladimir Lučić nakon što je Priština usvojila žalbu na rešenje o zabrani rada ćerke firme "MTS doo" na Kosovu i Metohiji. Ističe da… »
Usvojena žalba Telekoma na rešenje o zabrani rada na Kosovu

Usvojena žalba Telekoma na rešenje o zabrani rada na Kosovu

Danas 22.09.2023
Usvojena je žalba Telekoma na rešenje o zabrani rada te kompanije na Kosovu, odnosno o brisanju firme “MTS d.o.o” iz registra preduzeća, piše Kosovo onlajn. Generalni direktor „Telekoma Srbije“ Vladimir Lučić, koji je u utorak boravio u… »

Vesti dana »