Povezane vesti

Spiridonović: Razumem siromašne, ali ne mogu da shvatim Ronalda!

Spiridonović: Razumem siromašne, ali ne mogu da shvatim Ronalda!

Sportski žurnal 23.09.2023
Nekadašnji igrač Crvene zvezde iskreno o razlozima zbog kojih igra u Saudijskoj Arabiji. Srđan Spiridonović, brzonogi napadač koji se nije snašao u Crvenoj zvezdi, trenutno igra u Hajeru, članu druge lige Saudijske Arabije. Spiridonović je u… »
U saudijskoj arabiji zbog novca: Bivši fudbaler Zvezde priznao zašto je došao na Bliski istok, ali mu Ronaldo nije jasan

U saudijskoj arabiji zbog novca: Bivši fudbaler Zvezde priznao zašto je došao na Bliski istok, ali mu Ronaldo nije jasan

Večernje novosti 23.09.2023
BIVŠI fudbaler Crvene zvezde, Srđan Spiridonović prešao je ovog leta u Hadžer koji se takmiči u drugoj ligi Saudijske Arabije. Otkrio je zašto je odlučio da karijeru nastavi u Aziji. FOTO: M. Vukadinović Ovaj 30-godišnjak je u intervju koji je… »
Bivši fudbaler Zvezde isproizivao Ronalda: Ja sam ovde zbog para, ne razumem šta će tu Kristijano

Bivši fudbaler Zvezde isproizivao Ronalda: Ja sam ovde zbog para, ne razumem šta će tu Kristijano

Nova 23.09.2023
Otvorio dušu. Došao je u Crvenu zvezdu kao veliko pojačanje, ali od svega na kraju nije bilo ništa, a ni njegova karijera nije išla onako kako je priželjkivao. Srđan Spiridonović sada igra u Saudijskoj Arabiji i to u drugoj ligi, a za austrijske… »
Spiridonović je došao zbog novca, ali se pita: "Šta će ovde Kristijano Ronaldo?"

Spiridonović je došao zbog novca, ali se pita: "Šta će ovde Kristijano Ronaldo?"

Sportske.net 23.09.2023
U razgovoru za austrijski nedeljnik "Profil" Srđan Spiridonović je objasnio razloge svog odlaska u Saudijsku Arabiju. "Ako hoćete da unovčite svoju karijeru, ovo je pravo mesto", objasnio je nekadašnji fudbaler Crvene zvezde. On je trenutno član… »
Ja sam ovde zbog novca, a što je kristijano došao?! Bivši igrač Zvezde "pecnuo" Ronalda!

Ja sam ovde zbog novca, a što je kristijano došao?! Bivši igrač Zvezde "pecnuo" Ronalda!

Mondo 23.09.2023
Nekadašnji krilni napadač Crvene zvezde Srđan Spiridonović ne razume odluku Kristijana Ronalda. Nekadašnji krilni napadač Crvene zvezde Srđan Spiridonović ne razume odluku Kristijana Ronalda. Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Srđan Spiridonović… »

Vesti dana »