Povezane vesti

"Ana je držala ukrajinku zaključanu u stanu": Ispovest radnice iz Ćurčićkinog kozmetičkog salona: "Počela je da viče…

"Ana je držala ukrajinku zaključanu u stanu": Ispovest radnice iz Ćurčićkinog kozmetičkog salona: "Počela je da viče…

Blic 23.09.2023
Sinoć se na imanje u Šimanovcima uselila nova takmičarka, Dragana Jeremić, koja je svojevremeno radila u salonu Ane Ćurčić. Dragana je, pre samog ulaska u "Elitu" pričala o problemima koje je imala sa Anom Ćurčić. - Bio je dogovor da imamo… »
Ana držala ukrajinku zaključanu u stanu: Jeziva ispovest radnice iz Ćurčićkinog kozmetičkog salona "Trebalo je da budem…

Ana držala ukrajinku zaključanu u stanu: Jeziva ispovest radnice iz Ćurčićkinog kozmetičkog salona "Trebalo je da budem…

Kurir 23.09.2023
Sinoć se u Belu kuću uselila atraktivna plavuša Dragana Jeremić, koja je svojevremeno radila u salonu Ane Ćurčić. Pre nego što je ušla u "Elitu", Dragana je otkrila kakvih je problema imala sa Anom. - Bio je dogovor da imamo jedno radno vreme, pa… »
Dragani Jeremić bivša radnica Ane Ćurčić novi je član Elite 7! (VIDEO)

Dragani Jeremić bivša radnica Ane Ćurčić novi je član Elite 7! (VIDEO)

Svet plus 23.09.2023
Dragani Jeremić, bivša radnica Ane Ćurčić novi je član "Elite 7", a u studiju je ispričala između ostalog da je preživela nasilje od bivšeg muža, koji se trenutno nalazi u zatvoru. Dragana je inače iz Jagodine ima 42 godine i kozmetičarka je… »
Bivša radnica Ane Ćurčić postala aktuelni ućesnik Elite! Kačavenda ostala u šoku, evo kako je izgledao prvi susret…

Bivša radnica Ane Ćurčić postala aktuelni ućesnik Elite! Kačavenda ostala u šoku, evo kako je izgledao prvi susret…

Kurir 23.09.2023
Voditeljka Dušica Jakovljević je nakon kratkog razgovora sa predstavnicima sedme sile najavila i novu učesnicu "Elite", a reč je o Dragani Jeremić. Naime, Dragana je odmah na početku otkrila da ima 42 godine, sina kojima ima 19 godina, a radila je i… »
Bivša radnica Ane Ćurčić ušla u "zadrugu 7": Milena Kačavenda ostala u čudu kad ju je ugledala: "odakle Ja tebe znam?"

Bivša radnica Ane Ćurčić ušla u "zadrugu 7": Milena Kačavenda ostala u čudu kad ju je ugledala: "odakle Ja tebe znam?"

Blic 23.09.2023
Voditeljka Dušica Jakovljević je nakon kratkog razgovora sa predstavnicima sedme sile najavila i novu učesnicu "Elite", a reč je o Dragani Jeremić. Naime, Dragana je odmah na početku otkrila da ima 42 godine, sina kojima ima 19 godina, a radila je i… »

Vesti dana »