Povezane vesti

"Iscepala mi je celu rolku do dole i rekla: To više da nisi obukla!" Lepa Lukić o Terezi Kesoviji: Zbog nje sam REŠILA…

"Iscepala mi je celu rolku do dole i rekla: To više da nisi obukla!" Lepa Lukić o Terezi Kesoviji: Zbog nje sam REŠILA…

Kurir 23.09.2023
U svom gostovanju u emisiji "Divan šou" kod voditelja Ivana Gajića, dve pevačice Beti Đorđević i Lepa Lukić razgovarale su o njihovim usponima i padovima tokom svoje dugogodišnje karijere na jugoslovenskoj muzičkoj sceni. Dotakle su se… »
Iscepala mi je rolku i rekla "to da više nisi obukla": Lepa Lukić o Terezi Kesoviji - otišle na ručak, a onda haos!

Iscepala mi je rolku i rekla "to da više nisi obukla": Lepa Lukić o Terezi Kesoviji - otišle na ručak, a onda haos!

Mondo 23.09.2023
Pevačica se prisetila gostovanja Tereze Kesovije i trenutka kada ju je "oslobodila kompleksa" Pevačica se prisetila gostovanja Tereze Kesovije i trenutka kada ju je "oslobodila kompleksa" Pevačica Lepa Lukić gostovala je u emisiji na Kurir televiziji… »
"Zabraniću da se o meni snima" Pevačica bez dlake na jeziku u emisiji Divan šou: Plakala sam posle tog filma, ipak Ja To ne…

"Zabraniću da se o meni snima" Pevačica bez dlake na jeziku u emisiji Divan šou: Plakala sam posle tog filma, ipak Ja To ne…

Kurir 23.09.2023
U emisiji "Divan šou" kod voditelja i novinara Ivana Gajića gostovale su Beti Đorđević i Lepa Lukić pevačice koje su obeležile jednu i epohu i ostavile melodije koje se i danas slušaju. Voditelj Gajić, poznat po čuvenom kvizu "Dezinformacija" u… »
Neverovatno iznenađenje u divnom šou: Uključio se u emisiju i rekao poznatoj pevačici: Ti si đavo kao i ja! Znam da ćeš…

Neverovatno iznenađenje u divnom šou: Uključio se u emisiju i rekao poznatoj pevačici: Ti si đavo kao i ja! Znam da ćeš…

Kurir 23.09.2023
Ove subote u emisiji " Divan šou" kod voditelja i novinara Ivana Gajića gostovale su Beti Đorđević i Lepa Lukić pevačice koje su obeležile jednu i epohu i ostavile za sebe muzička ostvarenja koja se i danas slušaju. Đorđević, koja je u jednom… »
Poznata pevačica o zvuku koji je zapečatio muzičku epohu: Nisam mogla da koketiram sa turbo folkom, ostala sam verna svom…

Poznata pevačica o zvuku koji je zapečatio muzičku epohu: Nisam mogla da koketiram sa turbo folkom, ostala sam verna svom…

Kurir 23.09.2023
Ove subote u emisiji " Divan šou" kod voditelja i novinara Ivana Gajića gostovale su Beti Đorđević i Lepa Lukić pevačice koje su obeležile jednu i epohu i ostavile melodije koje se i danas slušaju. Beti Đorđević, poznata po šlager pesmi… »
"Nakon njene smrti, sklonila sam sve plakate iz kuće" Lepa o Silvaninoj tragediji, otkrila jeziv detalj: Od straha sam se…

"Nakon njene smrti, sklonila sam sve plakate iz kuće" Lepa o Silvaninoj tragediji, otkrila jeziv detalj: Od straha sam se…

Kurir 23.09.2023
U emisiji koju možete gledati svake subore u 15 sati na Kurir televiziji "Divan šou", a vodi je novinar Ivan Gajić, gostovale su pevačice poznate dugi niz godina srpskoj muzičkoj sceni - Beti Đorđević i Lepa Lukić. Gostujući kod Gajića one su… »

Vesti dana »