Povezane vesti

(Video) "vi niste ja": Nataša Bekvalac odgovorila svima koji šalju "otrovne strelice"

(Video) "vi niste ja": Nataša Bekvalac odgovorila svima koji šalju "otrovne strelice"

Blic 23.09.2023
Jedna od najpopularnijih pevačica na našoj javnoj sceni, Nataša Bekvalac često je bila na meti komentara kako od strane kolega tako i od publike, ipak, nije se mnogo obazirala na priče koje kruže o njoj, a u emisiji "Metar moga sela" koja se emituje… »
(Video) "komšije sam morala da: Naviknem..." Nataša Bekvalac je odrasla u ovoj zgradi u Novom Sadu, a kada je došla u…

(Video) "komšije sam morala da: Naviknem..." Nataša Bekvalac je odrasla u ovoj zgradi u Novom Sadu, a kada je došla u…

Blic 23.09.2023
Pevačica Nataša Bekvalac je već više od dve decenije na muzičkoj sceni. O njenom životu za sve to vreme se mnogo toga zna, a šta o tome misle njeni sugrađani pa i ona sama saznajte u prvoj epizodi druge sezone emisije "Metar moga sela" koja se… »
(Video) "moje mišljene je sasvim drugačije": Sugrađanke komentarišu Natašu Bekvalac i to kakav život vodi kao i njenu…

(Video) "moje mišljene je sasvim drugačije": Sugrađanke komentarišu Natašu Bekvalac i to kakav život vodi kao i njenu…

Blic 23.09.2023
Pevačica Nataša Bekvalac od kako se pojavila na javnoj sceni oduvek je bila jedna od onih koju su svi komentarisali, a ovoga puta za emisiju "Metar moga sela" lepu Novosađanku komentarišu njene sugrađanke. Nataša Bekvalac u rodnom Novom Sadu uvek… »
"Krao sam kao klinac": Raša Bukvić gost emisije "Balkanskom ulicom", nedelja 16.30 h nova sezona

"Krao sam kao klinac": Raša Bukvić gost emisije "Balkanskom ulicom", nedelja 16.30 h nova sezona

Blic 23.09.2023
Nova sezona jedne od vaših omiljenih emisija "Balkanskom ulicom" počinje u nedelju u 16.30 sati samo na Blic televiziji na MTS kanalu 115. I u ovoj dvadeset drugoj sezoni autorka i voditeljka emisije "Balkanskom ulicom", Vesna Dedić, ugostiće… »

Vesti dana »