Povezane vesti

Sofija Mandić: Vlada je pala 3. i 4. maja, pali su kada su reagovali onako oholo

Sofija Mandić: Vlada je pala 3. i 4. maja, pali su kada su reagovali onako oholo

Nova 23.09.2023
Sofija Mandić iz CEPRIS-a istakla je na večerašnjem protestu "Srbija protiv nasilja" da je za ovakvo stanje u Srbiji odgovorno isključivo vlast, a ne na opoziciji. „Ja na ovom protestu govorim drugi put u dva meseca. Ja sam ovde večeras zato što… »
Sofija Mandić: Vlast je pala 3. i 4. maja, zbog oholosti kojom je reagovala na tragediju

Sofija Mandić: Vlast je pala 3. i 4. maja, zbog oholosti kojom je reagovala na tragediju

N1 Info 23.09.2023
Vlada je pala 3. i 4. maja, kada su reagovali onako oholo na najveću tragediju koja se dogodila u Srbiji, i to u miru, rekla je na 21. protestu "Srbija protiv nasilja" pravnica Sofija Mandić „Mogli su to da isprave tako što su mogli da ispune naše… »
Mandić: Vlada je pala 3. i 4. maja, pali su kada su reagovali onako oholo

Mandić: Vlada je pala 3. i 4. maja, pali su kada su reagovali onako oholo

Nova 23.09.2023
Sofija Mandić iz CEPRIS-a istakla je na večerašnjem protestu "Srbija protiv nasilja" da je za ovakvo stanje u Srbiji odgovorno isključivo vlast, a ne na opoziciji. „Ja na ovom protestu govorim drugi put u dva meseca. Ja sam ovde večeras zato što… »

Vesti dana »