Povezane vesti
Ispred zgrade RTS-a završen protest ‘Srbija protiv nasilja’
Radio sto plus 23.09.2023
Moderator protesta, novinar Smiljan Banjac kazao je ispred RTS-a da rukovodstvo javnog medijskog servisa mesecima ignoriše zahteve protesta “Srbija protiv nasilja”, o kojima izveštava u servisnoj formi, a opozicione političare ne zove u informativne… »
Krenula protestna šetnja od Narodne skupštine do zgrade RTS-a
Radio sto plus 23.09.2023
Okupljeni nose transparente na kojima piše “Isključi RTS, uključi mozak”, “Država, RTS i narod su taoci AV mafije”, kao i izrezane kartonske likove nekoliko državnih i gradskih funkcionera u prugastim odelima, javlja reporter agencije Beta. Moderator… »
Počeo protest Srbija protiv nasilja ispred parlamenta
Radio sto plus 23.09.2023
Okupljeni nose transparente na kojima piše “Isključi RTS, uključi mozak”, “Država, RTS i narod su taoci AV mafije”, kao i izrezane kartonske likove nekoliko državnih i gradskih funkcionera u prugastim odelima, javlja reporter agencije Beta. Posle… »
Vesti dana »

Jedno "da" spasilo šest života: Kad mislite da nema nade, sudbina vas demantuje: Desanka i Gavrilo konačno imaju novu šansu (foto)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

(Foto) crna kosa i plave oči: Ovo je novi dečko Uroša Stanića koji je pun love: Ljubi ga pred svima
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Tuga u Čileu: Spasioci pronašli tela četiri od pet rudara zatrpanih u rudniku bakra
Telegraf pre 3 satajoš 3 povezane

„Zločini se ne smeju zaboraviti“: PSG i ZLF u mestu u kome su ubijeni civili iz izbegličke kolone tokom „Oluje“
Danas pre 3 satajoš 1 povezana