Povezane vesti
Zemljotres jačine 4,4 stepena po Rihteru pogodio okolinu Metkovića u Hrvatskoj, osetio se i u BiH
Euronews 23.09.2023
Zemljotres jačine 4,4 stepena po Rihterovoj skali pogodio je večeras područje u blizini Metkovića u Hrvatskoj, a osetio se i na području Neuma kao i Hercegovine. Prema podacima EMSC-a zemljotres se dogodio 48 kilometara južno od Mostara, odnosno 13… »
Zemljotres jačine 4,4 Rihtera osetio se u delovima Hrvatske i BiH
RTS 23.09.2023
Zemljotres jačine 4,4 jedinice Rihterove skale pogodio je večeras područje u blizini Metkovića, a osetio se i na području Neuma, kao i Hercegovine. Prema prvim podacima Evropskog-mediteranskog seizmološkog centra (EMSC) zemljotres se dogodio 48… »
Zemljotres jačine 4,4 stepena u BiH, osetio se u Hrvatskoj
RTV 23.09.2023
ZAGREB - Zemljotres jačine 4,4 stepena po Rihterovoj skali pogodio je večeras područje u blizini Metkovića u Hrvatskoj, a osetio se i na području Neuma kao i Hercegovine. Prema podacima EMSC-a zemljotres se dogodio 48 kilometara južno od Mostara, odnosno… »
Vesti dana »
U Čačku proglašena vanredna situacija zbog havarije sa vodosnabdevanjem
Serbian News Media pre 3 satajoš 37 povezanih
Klinički centar o tramvajskoj nesreći: Pregledan 21 pacijent, jedan zadržan na ortopediji
Serbian News Media pre 1 satjoš 121 povezana
Kraljevčani na začelju: U gradu na Ibru prosečna martovska zarada - 100.541 dinar
Večernje novosti pre 4 satijoš 33 povezane
Ko to beše Veselin Milić? Kratko pamćenje ministra Ivice Dačića o čoveku koga (ni)je postavio za šefa beogradske policije
Nova pre 2 satajoš 10 povezanih




