Povezane vesti

Vanredno stanje u Eliti! Miljana napravila lom kakav se nije video, čuli se vrisci, a onda je delo izvršeno (video)

Vanredno stanje u Eliti! Miljana napravila lom kakav se nije video, čuli se vrisci, a onda je delo izvršeno (video)

Kurir 24.09.2023
Miljana Kulić i Nenad Macanović Bebica se danima u Eliti ne smiruju, a ukućani više ne znaju šta da rade sa njima, s obzirom da Miljana ne bira sredstva da poremeti i iznervira Macanovića. Nedavno je došlo do okršaja u kuhinji, kada je Bebica… »
Oglasio se Lazar Čolić Zola! Mariji Kulić neće biti dobro!

Oglasio se Lazar Čolić Zola! Mariji Kulić neće biti dobro!

Svet plus 24.09.2023
Oglasio se Lazar Čolić Zola u vezi trenutnih dešavanja u rijalitiju "Elita 7"! Mariji Kulić neće biti dobro, kada čuje kakvu je "rimu" smislio o njoj... Pljav veš porodice Kulić iznosi se mesecima unazad, a u rijalitiju "Elita 7" sa tim nastavlja… »
"Ona je bila moj izbor i za to krivim sebe" Oglasio se Zola nakon svađe Miljane i Bebice: Nema potrebe da jedva čeka da me…

"Ona je bila moj izbor i za to krivim sebe" Oglasio se Zola nakon svađe Miljane i Bebice: Nema potrebe da jedva čeka da me…

Kurir 24.09.2023
Nenad Macanović Bebica i Miljana Kulić danima unazad provociraju i iznose prljav veš na račun jedno drugog. Tokom rasprave se često pominje i ime Lazara Čolića Zole koji je tokom emisije uputio poruku Bebici, a sada se i javno oglasio. Naime… »
"Nema potrebe da jedva čeka da me vidi": Oglasio se Zola nakon Miljaninih i Bebicinih svađa o njemu, brutalno iskren: "Tek…

"Nema potrebe da jedva čeka da me vidi": Oglasio se Zola nakon Miljaninih i Bebicinih svađa o njemu, brutalno iskren: "Tek…

Blic 24.09.2023
Nenad Macanović Bebica i Miljana Kulić danima unazad provociraju i iznose prljav veš na račun jedno drugog. Tokom rasprave se često pominje i ime Lazara Čolića Zole koji je tokom emisije uputio poruku Bebici, a sada se i javno oglasio. Naime… »
Zolina poruka stigla u belu kuću: Miljana zaplakala, a Bebica ne može da dođe sebi: "Jedva čekam da dođeš"

Zolina poruka stigla u belu kuću: Miljana zaplakala, a Bebica ne može da dođe sebi: "Jedva čekam da dođeš"

Blic 23.09.2023
U Beloj kući je tokom emisije pristigla poruka od bivšeg zadrugara Lazara Čolića Zole, pa ju je pročitao u programu uživo. Rijaliti učesnici i bivši partneri Miljana Kulić i Nenad Macanović Bebica imali su žustru svađu koja je Kulićevu dovela… »

Vesti dana »