Povezane vesti

Vučević (SNS): Spremni smo za razgovore s opozicijom o izborima

Vučević (SNS): Spremni smo za razgovore s opozicijom o izborima

Insajder 24.09.2023
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević je izrazio spremnost za razgovore s opozicijom o izborima. "Spremni smo da razgovaramo o postizanju političkog dogovora oko izlaska na biralište", rekao je Vučević, koji je i ministar odbrane… »
Vučević: Spremni za razgovore s opozicijom o izborima

Vučević: Spremni za razgovore s opozicijom o izborima

Nova 24.09.2023
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević je izrazio spremnost za razgovore s opozicijom o izborima. „Spremni smo da razgovaramo o postizanju poltičkog dogovora oko izlaska na biralište“, rekao je Vučević, koji je i ministar… »
Ministar Vučević o pitanju koje zanima svakog muškarca u Srbiji Evo šta je rekao o obaveznom vojnom roku

Ministar Vučević o pitanju koje zanima svakog muškarca u Srbiji Evo šta je rekao o obaveznom vojnom roku

Dnevnik 24.09.2023
BEOGRAD: Ministar odbrane Miloš Vučević rekao je da je za vraćanje služenja obaveznog vojnog roka ali da to "nije sada na dnevnom redu". "Rekao sam da sam za to (obavezni vojni rok). Pitanje je sada da li je to šest nedelja, tri ili šest meseci"… »
Vučević: Spremni za razgovore s opozicijom o izborima, obavezni vojni rok nije sada na dnevnom redu

Vučević: Spremni za razgovore s opozicijom o izborima, obavezni vojni rok nije sada na dnevnom redu

Danas 24.09.2023
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević je izrazio spremnost za razgovore s opozicijom o izborima. „Spremni smo da razgovaramo o postizanju poltičkog dogovora oko izlaska na biralište“, rekao je Vučević, koji je i ministar… »
"Da li će biti 6 nedelja, 3 ili šest meseci?" Ministar odbrane o obaveznom vojnom roku u Srbiji - sve je pripremljeno!

"Da li će biti 6 nedelja, 3 ili šest meseci?" Ministar odbrane o obaveznom vojnom roku u Srbiji - sve je pripremljeno!

Mondo 24.09.2023
Oglasio se ministar odbrane Miloš Vučević o obaveznom vojnom roku u Srbiji. Oglasio se ministar odbrane Miloš Vučević o obaveznom vojnom roku u Srbiji. Ministar odbrane Miloš Vučević rekao je da je za vraćanje služenja obaveznog vojnog roka… »
Ministar odbrane o pitanju koje zanima svakog muškarca u Srbiji: Evo šta je Vučević rekao o obaveznom vojnom roku

Ministar odbrane o pitanju koje zanima svakog muškarca u Srbiji: Evo šta je Vučević rekao o obaveznom vojnom roku

Kurir 24.09.2023
BEOGRAD - Ministar odbrane Miloš Vučević rekao je da je za vraćanje služenja obaveznog vojnog roka ali da to "nije sada na dnevnom redu". "Rekao sam da sam za to (obavezni vojni rok). Pitanje je sada da li je to šest nedelja, tri ili šest meseci"… »

Vesti dana »