Povezane vesti

„Šljepnuo bi me po dlanovima svaki put kad pogrešim“: Mirka Vasiljević otkrila detalje sa snimanja serije „Ljubav…

„Šljepnuo bi me po dlanovima svaki put kad pogrešim“: Mirka Vasiljević otkrila detalje sa snimanja serije „Ljubav…

Nova 24.09.2023
Prisetila se dana sa početka karijere. Mirka Vasiljevoć počela je rano, a sa samo 15 godina zaigrala je u seriji „Ljubav, navika, panika“ u društvu Seke Sablić i Nikole Simića. Glumica je svojevremeno govorila o odnosu koji je imala sa starijim… »
Od tada više ne jedem sendviče! Mirka Vasiljević o iskustvu sa snimanja sa samo 15 godina i "vaspitnim merama"

Od tada više ne jedem sendviče! Mirka Vasiljević o iskustvu sa snimanja sa samo 15 godina i "vaspitnim merama"

Mondo 24.09.2023
Mirka Vasiljević o kritikama i savetima sa snimanja serije „Ljubav, navika, panika” kada je imala samo petnaest godina. Mirka Vasiljević o kritikama i savetima sa snimanja serije „Ljubav, navika, panika” kada je imala samo petnaest godina. Mirka… »
"Udarao me je po rukama kad pogrešim": Mirka Vasiljević otkrila detalje sa snimanja serije "Ljubav, navika i panika" i…

"Udarao me je po rukama kad pogrešim": Mirka Vasiljević otkrila detalje sa snimanja serije "Ljubav, navika i panika" i…

Blic 24.09.2023
Glumica Mirka Vasiljević svoju karijeru je započela veoma rano. Sa samo 15 godina zaigrala je u seriji "Ljubav, navika, panika" sa Sekom Sablić i Nikolom Simićem. Lepa glumica je svojevremeno pričala o odnosu sa njima i koliko su joj njihovi saveti… »
Mirka Vasiljević o ulozi u seriji Ljubav navika i panika: Priznala zašto više ne jede sendviče i otkrila šok detalje sa…

Mirka Vasiljević o ulozi u seriji Ljubav navika i panika: Priznala zašto više ne jede sendviče i otkrila šok detalje sa…

Kurir 24.09.2023
Mirka Vasiljević, koja je sa samo 15 godina u seriji "Ljubav, navika, panika" (2005) igrala sa Sekom Sablić (Vera) i Nikolom Simićem (Mića) je svojevremeno ispričala sve o odnosu sa njima, kao i kako je provodila dane na setu. - Svaki put kada bih… »

Vesti dana »