Povezane vesti

Osumnjičeni za ubistvo u Smederevu uhapšen u Nemačkoj

Osumnjičeni za ubistvo u Smederevu uhapšen u Nemačkoj

Politika 24.09.2023
Osumnjičeni za ubistvo u jednom lokalu u Smederevu uhapšen je u Nemačkoj, kada se sam predao nemačkoj policiji, saznaje Tanjug. Sumnja se da je N.K. (44) iz Smedereva u četvrtak, 21. septembra, izvršio krivično delo teško ubistvo, u jednom lokalu… »
Osumnjičeni za ubistvo u Smederevu uhapšen u Nemačkoj

Osumnjičeni za ubistvo u Smederevu uhapšen u Nemačkoj

Euronews 24.09.2023
Osumnjičeni za ubistvo u jednom lokalu u Smederevu uhapšen je u Nemačkoj, kada se sam predao nemačkoj policiji, saznaje Tanjug. Sumnja se da je N.K. (44) iz Smedereva u četvrtak, 21. septembra, izvršio krivično delo teško ubistvo, u jednom lokalu… »
Osumnjičeni za ubistvo u Smederevu uhapšen u Nemačkoj

Osumnjičeni za ubistvo u Smederevu uhapšen u Nemačkoj

RTV 24.09.2023
BEOGRAD - Osumnjičeni za ubistvo u jednom lokalu u Smederevu uhapšen je u Nemačkoj, kada se sam predao nemačkoj policiji, saznaje Tanjug. Sumnja se da je N.K. (44) iz Smedereva u četvrtak, 21. septembra, izvršio krivično delo teško ubistvo, u… »
Video na vestima da je identifikovan, pa se sam predao! Detalji hapšenja Živkovog ubice iz Smedereva - otkriven i motiv?

Video na vestima da je identifikovan, pa se sam predao! Detalji hapšenja Živkovog ubice iz Smedereva - otkriven i motiv?

Mondo 24.09.2023
Osumnjičeni za ubistvo vlasnika lokala u Smederevu se sam predao policiji. Osumnjičeni za ubistvo vlasnika lokala u Smederevu se sam predao policiji. N. K. (44), koji je osumnjičen da je ubio Živka I. u Smederevu, uhapšen je nakon tri dana bekstva… »
Ubica iz Smedereva video na vestima da je identifikovan, pa se predao policiji u Nemačkoj: Detalji hapšenja osumnjičenog da…

Ubica iz Smedereva video na vestima da je identifikovan, pa se predao policiji u Nemačkoj: Detalji hapšenja osumnjičenog da…

Nova 24.09.2023
N. K. (44), koji je osumnjičen da je ubio Živka I. u Smederevu, uhapšen je nakon tri dana bekstva kada se predao policiji u Nemačkoj. Policija u Smederevu je ubrzo nakon zločina identifikovala N. K. (44) iz Smedereva, za koga se sumnja da je 21… »
Živkov ubica se sam predao policiji: Otkriveno u kojoj državi je uhapšen: Zbog novca izbo muškarca 70 puta!

Živkov ubica se sam predao policiji: Otkriveno u kojoj državi je uhapšen: Zbog novca izbo muškarca 70 puta!

Blic 24.09.2023
N. K. (44), koji je osumnjičen da je ubio Živka I. u Smederevu, uhapšen je nakon tri dana bekstva. Kako saznaje "Blic" N.K. se sam predao policiji u Nemačkoj. Policija u Smederevu je ubrzo nakon zločina identifikovala N. K. (44) iz Smedereva, za koga… »
Detalji hapšenja osumnjičenog za ubistvo u Smederevu: Sam se predao policiji u Nemačkoj, određen mu pritvor

Detalji hapšenja osumnjičenog za ubistvo u Smederevu: Sam se predao policiji u Nemačkoj, određen mu pritvor

Telegraf 24.09.2023
Podsetimo, u pritvoru su i brat i otac osumnjičenog zbog pomaganja u zločinu. N.M. (44) uhapšen je zbog sumnje da je ubio Ž.I. (68) iz Smedereva u lokalu na Zelenoj pijaci u subotu, a policiji se predao u Nemačkoj, saznaje Telegraf.rs. Kako… »
Uhapšen osumnjičeni za teško ubistvo muškarca iz Smedereva Žrtva imala više od 80 uboda

Uhapšen osumnjičeni za teško ubistvo muškarca iz Smedereva Žrtva imala više od 80 uboda

Dnevnik 24.09.2023
N.M. (44) uhapšen je zbog sumnje da je ubio Ž.I. (68) iz Smedereva u lokalu na Zelenoj pijaci u subotu. U pritvoru su i brat i otac osumnjičenog zbog pomaganja u zločinu, a do hapšenja je došlo u inostranstvu. Prilikom obdukcije potvrđeno je da je… »
Uhapšen osumnjičeni za ubistvo muškarca iz Smedereva

Uhapšen osumnjičeni za ubistvo muškarca iz Smedereva

Telegraf 24.09.2023
Prilikom obdukcije potvrđeno je da je žrtva imala više od 80 uboda po celom telu, a kobni su bili oni u predelu vrata. N.M. (44) uhapšen je zbog sumnje da je ubio Ž.I. (68) iz Smedereva u lokalu na Zelenoj pijaci u subotu, saznaje Telegraf.rs. Kako… »

Vesti dana »