Povezane vesti

Muškarac nastradao u požaru kod Vranja, palio suvo rastinje u blizini vikendice

Muškarac nastradao u požaru kod Vranja, palio suvo rastinje u blizini vikendice

RTS 24.09.2023
U selu Oblička Sena kod Vranja u požaru koji je izbio juče, nastradao je muškarac, potvrđeno je RTS-u u Višem javnom tužilaštvu. Do požara je došlo kada je R. S. (1959) na njivi u blizini vikendice, palio suvo rastinje. Zbog vetra i… »
Muškarac nastradao u požaru kod Vranja, palio suvo rastinje u blizini vikendice

Muškarac nastradao u požaru kod Vranja, palio suvo rastinje u blizini vikendice

N1 Info 24.09.2023
U selu Oblička Sena kod Vranja u požaru koji je izbio juče, nastradao je muškarac. Do požara je došlo kada je R. S. (64) na njivi u blizini vikendice, palio suvo rastinje, potvrđeno je RTS-u u Višem javnom tužilaštvu. Zbog vetra i nemogućnosti… »
Nastradao dok je palio suvo rastinje u blizini vikendice kod Vranja

Nastradao dok je palio suvo rastinje u blizini vikendice kod Vranja

Radio 021 24.09.2023
R. S. (64) nastradao je juče u požaru u selu Oblička Sena kod Vranja. Do požara je došlo kada je na njivi u blizini vikendice palio suvo rastinje. Zbog vetra i nemogućnosti lokalizacije vatre, zadobio je opekotine i udahnuo veću količinu… »
Palio strnjiku, ugušio ga ugljen-monoksid: Užas kod Vranja, muškarac stradao u požaru

Palio strnjiku, ugušio ga ugljen-monoksid: Užas kod Vranja, muškarac stradao u požaru

Kurir 24.09.2023
Muškarac (64) iz Vranja nastradao je u požaru u selu Oblička sena, potvrđeno je Kuriru u Višem javnom tužilaštvu u Vranju. Nesreća se dogodila u subotu popodne. Prema navodima VJT u Vranju, do požara je došlo nakon što je stradali u blizini… »
Tragedija u Vranju: Muškarac nastradao u požaru: Palio nisko rastinje, pa pokušao sam da obuzda vatru, ali se nagutao dima i…

Tragedija u Vranju: Muškarac nastradao u požaru: Palio nisko rastinje, pa pokušao sam da obuzda vatru, ali se nagutao dima i…

Blic 24.09.2023
U požaru u selu Oblička sena kod Vranja, nastradao je u subotu popodne meštanin R. S. Više javno tužilaštvo u Vranju potvrdilo je da je nastradao Vranjanac u požaru koji je nastao nakon što je kod svoje vikendice palio nisko rastinje. On je nakon… »
Vranjanac nastradao u požaru! Palio nisko rastinje, pa izgubio kontrolu nad vatrom!

Vranjanac nastradao u požaru! Palio nisko rastinje, pa izgubio kontrolu nad vatrom!

Mondo 24.09.2023
Vranjanac je pokušao da ugasi vatru sam, ali nažalost pronađen je mrtav. Vranjanac je pokušao da ugasi vatru sam, ali nažalost pronađen je mrtav. U požaru u selu Oblička sena kod Vranja, nastradao je R.S, u subotu popodne, saznaje Telegraf.rs… »

Vesti dana »