Povezane vesti

Darko Lazić o braku sa Katarinom: Ovakvu sam tražio, šta će mi neka tupava?!

Darko Lazić o braku sa Katarinom: Ovakvu sam tražio, šta će mi neka tupava?!

Vesti online 24.09.2023
Darko Lazić nedavno je oženio svoju izabranicu Katarinu, a ona je otkrila drugu stranu njihove ljubavi i čime ju je pevač osvojio. – Ljudi ne znaju koliko je on pažljiv, koliko on u stvari svojim bližnjima pruža ljubavi, pažnje, svega… Ja sam… »
"Takva mi žena treba, šta će mi neka tupava": Darkova supruga u emisiji progovorila o njegovim manama i vrlinama, a on…

"Takva mi žena treba, šta će mi neka tupava": Darkova supruga u emisiji progovorila o njegovim manama i vrlinama, a on…

Blic 24.09.2023
Darko Lazić nedavno se oženio novom izabranicom prelepom Katarinom Lazić, a sada je ona otkrila čime ju je folker osvojio. - Ljudi ne znaju koliko je on pažljiv, koliko on u stvari svojim bližnjima pruža ljubavi, pažnje, svega... Ja sam njemu… »
"Šta će mi neka tupava?!" Katarina progovorila o Darku Laziću, otkrila njegovu drugu stranu, pevač se postideo i odbrusio!

"Šta će mi neka tupava?!" Katarina progovorila o Darku Laziću, otkrila njegovu drugu stranu, pevač se postideo i odbrusio!

Kurir 24.09.2023
Darko Lazić nedavno se oženio novom izabranicom prelepom Katarinom Lazić, a sada je ona otkrila čime ju je folker osvojio. - Ljudi ne znaju koliko je on pažljiv, koliko on u stvari svojim bližnjima pruža ljubavi, pažnje, svega... Ja sam njemu… »

Vesti dana »