Povezane vesti

"Srbiju volim više nego sebe": Nakon traumatičnog detinjstva, Vojaž sebi obećao jedno - "Nikad više tako!"

"Srbiju volim više nego sebe": Nakon traumatičnog detinjstva, Vojaž sebi obećao jedno - "Nikad više tako!"

Mondo 24.09.2023
Juče je napunio 22 godine, a iza sebe ima horde fanova i internacionalnu karijeru. Međutim, detinjstvo ovog mladića nije bilo nimalo lako. Juče je napunio 22 godine, a iza sebe ima horde fanova i internacionalnu karijeru. Međutim, detinjstvo ovog… »
"Devojka treba da se dopadne meni a ne drugima" Vojaž brutalno o novoj devojci, porodici i karijeri: Majka mi je najveći…

"Devojka treba da se dopadne meni a ne drugima" Vojaž brutalno o novoj devojci, porodici i karijeri: Majka mi je najveći…

Kurir 24.09.2023
Mihajlo Veruović, poznatiji kao Vojaž poseduje talenat za muziku i glumu. Juče je napunio 22 godine, a iza sebe ima horde fanova i internacionalnu karijeru. Međutim, detinjstvo ovog mladića nije bilo nimalo lako. Njegov otac je Milan Veruović, koji… »
(Video): "Mama mi je kritičar, ona gleda sve u sitna crevca" Vojaž o karijeri i privatnom životu: "Jedino da se devojka i ja…

(Video): "Mama mi je kritičar, ona gleda sve u sitna crevca" Vojaž o karijeri i privatnom životu: "Jedino da se devojka i ja…

Blic 24.09.2023
Popularni reper Mihajlo Veruović, poznatiji kao Vojaž poseduje talenat za muziku i glumu. Juče je napunio 22 godine, a iza sebe ima horde fanova i internacionalnu karijeru. Međutim, detinjstvo ovog mladića nije bilo nimalo lako. Njegov otac je Milan… »

Vesti dana »