Povezane vesti

Zvezda prodala 12.000 sezonskih – Čović: Mi nismo klub koji će da napušta domaće prvenstvo, a da pritom uzima pare od…

Zvezda prodala 12.000 sezonskih – Čović: Mi nismo klub koji će da napušta domaće prvenstvo, a da pritom uzima pare od…

Sportski žurnal 24.09.2023
Prvi čovek crveno-belih gostovao je na TV Pink. Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović gostovao je jutros na TV Pink gde je otkrio da su crveno-beli prodali 12.000 sezaonskih ulaznica i istakao da očekuje dobre rezultate u sezoni koja sledi: - Pri… »
Čović: "Mi nismo klub koji će da napušta domaće prvenstvo, a da pritom uzima pare od države"

Čović: "Mi nismo klub koji će da napušta domaće prvenstvo, a da pritom uzima pare od države"

Sportske.net 24.09.2023
Predsednik Košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović gostovao je jutros na televiziji Pink i otkrio je da su šampioni Srbije i vicešampioni AdmiralBet ABA lige prodali 12.000 sezonskih ulaznica. Istakao je da očekuje dobre rezultate u sezoni… »
Zvezda oborila rekord po broju prodatih sezonskih karata

Zvezda oborila rekord po broju prodatih sezonskih karata

Sport klub 24.09.2023
Košarkaški klub Crvena zvezda potvrdio je da je broj od 12.000 prodatih sezonskih karata najveći u istoriji te ekipe, kao i da je navijačima na raspolaganju ostalo još nešto više od 500 karata. Evroligu gledajte ekskluzivno na Sport Klubu. Veliko… »
Zvezda oborila rekord: Nebojša Čović otkrio koliko sezonskih karata su prodali crveno-beli

Zvezda oborila rekord: Nebojša Čović otkrio koliko sezonskih karata su prodali crveno-beli

Večernje novosti 24.09.2023
PREDSEDNIK Crvene zvezde, Nebojša Čović, govorio je o ambicijama u novoj sezoni, ali i broju prodatih sezonskih karata. Foto: Tanjug/Milica Nikolić On je naglasio da će ekipa pokušati da napravi iskorak u Evroligi i plasira se na Fajnal for. - Pri… »
Zvezda oborila rekord - 12.000 sezonskih karata! Nebojša Čović otkrio detalje, evo koliko je ostalo!

Zvezda oborila rekord - 12.000 sezonskih karata! Nebojša Čović otkrio detalje, evo koliko je ostalo!

Mondo 24.09.2023
Predsednik crveno-belih govorio je o ambicijama i o prodaji sezonskih karata. Predsednik crveno-belih govorio je o ambicijama i o prodaji sezonskih karata. Predsednik Crvene zvezde Meridianbet Nebojša Čović najavio je da će ekipa pokušati da napravi… »

Vesti dana »