Povezane vesti

Nikolija se slomila, završila u suzama zbog Vesne! Osula rafalnu paljbu, grca i psuje: Ja sam bolja majka i žena od nje!

Nikolija se slomila, završila u suzama zbog Vesne! Osula rafalnu paljbu, grca i psuje: Ja sam bolja majka i žena od nje!

Kurir 24.09.2023
Nikolija Jovanović se totalno slomila zbog majke Vesne Zmijanac. Pevačicu je zabolelo što na društvenim mrežama pojedinci ostavljaju negativne komentare na račun njenog roditelja za koju je ona izuzetno vezana, pa im je u svom stilu objasnila kako… »
VIDEO Nikolija u suzama zbog Vesne Zmijanac: „Ja sam bolja žena nego moja mama jer nju nije imao ko da nauči, a mene…

VIDEO Nikolija u suzama zbog Vesne Zmijanac: „Ja sam bolja žena nego moja mama jer nju nije imao ko da nauči, a mene…

Nova 24.09.2023
Pevačica Nikolija Jovanović objavila je na TikToku video snimak na kome peva na grčkom jeziku, a nakon koga su joj pojednici uputili negativne komentare. Nikolija je na estradnoj sceni već duže od deset godina, a mnogi je smatraju i začetnicom… »
(Video): Nikolija rida u suzama i psuje: "Ja sam bolja mama nego moja mama, obrazovanija sam od nje"

(Video): Nikolija rida u suzama i psuje: "Ja sam bolja mama nego moja mama, obrazovanija sam od nje"

Blic 24.09.2023
Nikolija Jovanović veoma je aktivna na društvenim mrežama, a sada je objavila zanimljivi video snimak na svom Tik tok nalogu, a u jednom momentu se čak i rasplakala na pomen svoje majke, Vesne Zmijanac. - Hvala vam svima na lepim komentarima koji su… »
Bolja sam žena i majka od nje, znate zašto? Nikolija počela da plače i psuje zbog Vesne, pa osula rafalnu paljbu! Video

Bolja sam žena i majka od nje, znate zašto? Nikolija počela da plače i psuje zbog Vesne, pa osula rafalnu paljbu! Video

Mondo 24.09.2023
Nikolija Jovanović se totalno slomila zbog majke Vesne Zmijanac! Nikolija Jovanović se totalno slomila zbog majke Vesne Zmijanac! Pevačicu Nikoliju Jovanović je zabolelo što na društvenim mrežama pojedinci ostavljaju negativne komentare na račun… »

Vesti dana »