Povezane vesti

„Gledala sam serije i igrala igrice, samo sam želela da budem sama“: Snežana Đurišić iskreno o teškom životnom…

„Gledala sam serije i igrala igrice, samo sam želela da budem sama“: Snežana Đurišić iskreno o teškom životnom…

Nova 24.09.2023
Za kratko vreme ostala je bez bliskih osoba. Pevačica Snežana Đurišić pre nekoliko godina iznenada je izgubila supruga, a u istom periodu preminuli su joj i brat i otac, zbog čega je pala u depresiju. Iako nije želela da prizna da ima problem… »
Izgubila sam brata, pa muža, zatim oca! Snežana o teškoj borbi s depresijom: Slažem decu i uzmem tablete, bilo je surovo

Izgubila sam brata, pa muža, zatim oca! Snežana o teškoj borbi s depresijom: Slažem decu i uzmem tablete, bilo je surovo

Mondo 24.09.2023
Pevačica Snežana Đurišić otvorila je dušu i progovorila o najtežem periodu života, kao i kako se izborila s teškim problemom koji je tada imala. Pevačica Snežana Đurišić otvorila je dušu i progovorila o najtežem periodu života, kao i kako… »
"Plakala sam godinu dana, čak su mi i deca smetala" Snežana Đurišić o borbi sa teškom bolešću: "Izgubila sam brata, pa…

"Plakala sam godinu dana, čak su mi i deca smetala" Snežana Đurišić o borbi sa teškom bolešću: "Izgubila sam brata, pa…

Blic 24.09.2023
Pevačica Snežana Đurišić svojevremeno je ispričala da se susrela sa depresijom nakon iznenadnog gubitka supruga, ali se zahvaljujući odlascima kod psihologa oporavila. - Za sebe u svojoj glavi ja nisam imala tu dijagnozu, ali sam videla da nešto… »
"Izgubila sam brata, supruga i oca" Snežana Đurišić o borbi sa teškom bolešću: Plakala sam godinu dana, čak su mi i…

"Izgubila sam brata, supruga i oca" Snežana Đurišić o borbi sa teškom bolešću: Plakala sam godinu dana, čak su mi i…

Kurir 24.09.2023
Snežana Đurišić svojevremeno je ispričala da se susrela sa depresijom nakon iznenadnog gubitka supruga, ali se zahvaljujući odlascima kod psihologa oporavila. - Za sebe u svojoj glavi ja nisam imala tu dijagnozu, ali sam videla da nešto nije uredu… »

Vesti dana »