Povezane vesti

Uzvratio sam joj šamar, stojim pri tome šta se desilo! Karić o suđenju sa Šavijom i pokojnoj devojci - Kajem se...

Uzvratio sam joj šamar, stojim pri tome šta se desilo! Karić o suđenju sa Šavijom i pokojnoj devojci - Kajem se...

Mondo 24.09.2023
Bivši rijaliti učesnik, Stefan Karić progovorio je o incidentu s Natašom Šavijom, prvoj velikoj ljubavi, koja je nažalost preminula i novoj devojci. Bivši rijaliti učesnik, Stefan Karić progovorio je o incidentu s Natašom Šavijom, prvoj velikoj… »
Velika ispovest Stefana karića nakon ilegale! Progovorio o suđenju s Šavijom, pa otvorio dušu o pokojnoj Dijani: Sanjam je…

Velika ispovest Stefana karića nakon ilegale! Progovorio o suđenju s Šavijom, pa otvorio dušu o pokojnoj Dijani: Sanjam je…

Kurir 24.09.2023
Stefan Karić, progovorio je o svim aktulenim temama kada je njegov život u pitanju. Naime, on se dugo nije pojavljivao u javnosti, a mediji su priteklih meseci brujali o incidentu sa Natašom Šavijom do kojeg je pre nekoliko meseci došlo na jednom… »
"Nije dobila novac": Šavija oprostila brutalne batine Stefanu Karića, a on sada posle ćutnje sve otkriva i iznosi u javnost

"Nije dobila novac": Šavija oprostila brutalne batine Stefanu Karića, a on sada posle ćutnje sve otkriva i iznosi u javnost

Blic 24.09.2023
Stefan Karić se dugo nije pojavljivao u javnosti, a mediji su proteklih meseci brujali o incidentu sa Natašom Šavijom do kojeg je pre nekoliko meseci došlo na jednom svadbenom veselju. - Odvikao sam se od kamera, prijalo mi je dabudem izolovan od… »

Vesti dana »