Povezane vesti

Nakon raskida obilazi sveta mesta! Aleks otkrila da li će se zamonašiti - "Molim se, psihički sam jako loše!"

Nakon raskida obilazi sveta mesta! Aleks otkrila da li će se zamonašiti - "Molim se, psihički sam jako loše!"

Mondo 24.09.2023
Aleksandri Nikolić raskid s Filipom Carem je teško pao, pa je odlučila da obilazi manastire kako bi pronašla mir. Aleksandri Nikolić raskid s Filipom Carem je teško pao, pa je odlučila da obilazi manastire kako bi pronašla mir. Aleksandra Nikolić… »
"Bila sam u manastiru, slušala molitve": Aleks Nikolić se posle raskida okrenula veri, ne može da preboli Cara: "Psihički…

"Bila sam u manastiru, slušala molitve": Aleks Nikolić se posle raskida okrenula veri, ne može da preboli Cara: "Psihički…

Blic 24.09.2023
Pobednica "Zadruge 6", Aleksandra Nikolić, raskinula je veridbu sa partnerom iz rijalitija, Filipom Carom, nakon čega se povukla se iz javnosti i navodno okrenula duhovnom životu. Aleksandra je neko vreme provela na svetom mestu, gde se, kako tvrdi… »
Aleks Nikolić se okreće duhovnom životu! Posvetila se veri, teško podnosi raskid sa Filipom: "Našla sam mir u manastiru"

Aleks Nikolić se okreće duhovnom životu! Posvetila se veri, teško podnosi raskid sa Filipom: "Našla sam mir u manastiru"

Kurir 24.09.2023
Aleksandra Nikolić, nakon raskida veridbe s Filipom Carom, povukla se iz javnosti i okrenula duhovnom životu. Pobednica poslednje sezone "Zadruge" priznaje da joj prija boravak na svetom mestu. - Bila sam na pomazanju, slušala sam molitve. Šetala sam… »

Vesti dana »