Povezane vesti

"Biće mi sve gore i gore, bolnice su mi druga kuća" Marija Bulat priznala da je teško bolesna: "Stalno mi govore da me…

"Biće mi sve gore i gore, bolnice su mi druga kuća" Marija Bulat priznala da je teško bolesna: "Stalno mi govore da me…

Blic 24.09.2023
Marija Bulat je zbog problema sa kičmom nedavno završila u invalidskim kolicima, a sada je progovorila o svemu. Oni su ovom prilikom progovorili o njihovom odnosu nakon što se pisalo da je došlo do porodičnog nasilja zbog kog se razvode, kao i o… »
Prvo pojavljivanje žene Marka Bulata nakon što je završila u kolicima! Zdravlje joj je sve gore - Imam frakture u glavi!

Prvo pojavljivanje žene Marka Bulata nakon što je završila u kolicima! Zdravlje joj je sve gore - Imam frakture u glavi!

Mondo 24.09.2023
Marija Bulat pojavila se prvi put pred kamerama nakon što joj se zdravstveno stanje pogoršalo zbog čega je završila u invalidskim kolicima. Marija Bulat pojavila se prvi put pred kamerama nakon što joj se zdravstveno stanje pogoršalo zbog čega je… »
"Bolnica mi je postala svakodnevnica!" Prvo javno pojavljivanje Marije Bulat nakon što je završila u kolicima, progovorila o…

"Bolnica mi je postala svakodnevnica!" Prvo javno pojavljivanje Marije Bulat nakon što je završila u kolicima, progovorila o…

Kurir 24.09.2023
Marija Bulat, je zbog problema sa kičmom nedavno završila u invalidskim kolicima, a sada se pon prvi pugt nakon dužeg vremena pojavila pred kamerama. Oni su ovom prilikom progovorili o njihovom odnosu nakon što se pisalo da je došlo do porodičnog… »

Vesti dana »