Povezane vesti

Saznajemo: Muškarac opljačkan i bačen u Dunav u Beogradu

Saznajemo: Muškarac opljačkan i bačen u Dunav u Beogradu

Telegraf 24.09.2023
Oštećeni je zbrinut u Urgentni centar. Kako Telegraf saznaje, danas oko 17.25 na Dunavskom keju, opljačan je muškarac od strane dva NN lica. Njega su, nakon pljačke, bacili u Dunav, a on je nakon incidenta sam izašao iz vode. Na lice mesta je došla… »
Opljačkan, pa bačen u Dunav! Strava i užas u Beogradu

Opljačkan, pa bačen u Dunav! Strava i užas u Beogradu

Mondo 24.09.2023
Muškarac je danas nakon pljačke bačen u Dunav! Muškarac je danas nakon pljačke bačen u Dunav! Jedan muškarac je danas opljačkan na Dunavskom keju od strane dva NN lica i nakon pljačke je bačen u reku Dunav! On je potom sam izašao iz vode… »
Ukrali mu novac i dokumenta, pa ga bacili u reku: Incident na Dunavskom keju, muškarac prevezen u Urgentni centar

Ukrali mu novac i dokumenta, pa ga bacili u reku: Incident na Dunavskom keju, muškarac prevezen u Urgentni centar

Blic 24.09.2023
Jedan muškarac povređen je danas oko 17.25 na Dunavskom keju u Beogradu kada su ga nepoznate osobe opljačkale, a potom bacile u reku, saznaje "Blic". Prema prvim informacijama, muškarcu su ukradena sva dokumenta i novac, a kako nezvanično saznajemo… »
Ukrali mu novac i dokumenta, pa ga bacili u reku: Incident na Dunavskom keju, muškarac prevezen u Urgentni centar

Ukrali mu novac i dokumenta, pa ga bacili u reku: Incident na Dunavskom keju, muškarac prevezen u Urgentni centar

Blic 24.09.2023
Jedan muškarac povređen je danas oko 17.25 na Dunavskom keju u Beogradu kada su ga nepoznate osobe opljačkale, a potom bacile u reku, saznaje "Blic". Prema prvim informacijama, muškarcu su ukradena sva dokumenta i novac, a kako nezvanično saznajemo… »
Opljačkali ga, ukrali mu sva dokumenta, pa ga bacili u reku: Incident na Dunavskom keju, muškarac prevezen u Urgentni centar

Opljačkali ga, ukrali mu sva dokumenta, pa ga bacili u reku: Incident na Dunavskom keju, muškarac prevezen u Urgentni centar

Kurir 24.09.2023
Jedan muškarac povređen je danas oko 17.25 na Dunavskom keju kada su ga nepoznate osobe opljačkale, a potom bacile u reku. Prema prvim informacijama, muškarcu su ukradena sva dokumenta i novac, a kako se nezvanično saznaje, on je sam izašao iz vode… »

Vesti dana »