Povezane vesti

Peta medalja za Srbiju na Svetskom prvenstvu u rvanju! Nemeš uzeo bronzu i ide u Pariz

Mondo 24.09.2023
Sjajne vesti stižu sa Svetskog prvenstva u Beogradu gde je Mate Nemeš došao do bronzane medalje. Sjajne vesti stižu sa Svetskog prvenstva u Beogradu gde je Mate Nemeš došao do bronzane medalje. Nakon što je Georgij Tibilov danas doneo bronzanu… »
Srpski rvač Mate Nemeš osvojio bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Beogradu

Insajder 24.09.2023
Rvač reprezentacije Srbije Mate Nemeš osvojio je u nedelju, 24. septembra, bronzanu medalju u kategoriji do 67 kilograma u grčko-rimskom stilu na Svetskom prvenstvu u Beogradu i obezbedio plasman na Olimpijske igre u Parizu 2024. godine. Mate Nemeš je… »