Povezane vesti

"Sve je izopačeno! Bolje da ih 'šijem' po glavi" Kontroverzni reper za Kurir TV o Breskvici i Stanivukoviću, objasnio svoj…

"Sve je izopačeno! Bolje da ih 'šijem' po glavi" Kontroverzni reper za Kurir TV o Breskvici i Stanivukoviću, objasnio svoj…

Kurir 24.09.2023
Dragomir Despić poznat kao "Desnigerica" istaknuti reper iz beogradskih blokova, privlači pažnju javnosti svojim provokativnim nastupima na kojima, uz izvođenje pesama, često udara prisutne patikom po glavi. Njegovi najvatreniji fanovi su oni koji… »
Bajo, organizam mi traži da "šijem" ljude patikom po glavi! Desingerica o svojim nastupima - "Ko definiše nevaspitanje?"

Bajo, organizam mi traži da "šijem" ljude patikom po glavi! Desingerica o svojim nastupima - "Ko definiše nevaspitanje?"

Mondo 24.09.2023
Dragomir Despić poznatiji kao Desingerica govorio je o odrastanju, sportu kojim se ranije bavio, ali "krštenjima" patikom na nastupima koji su izazvali pravi haos. Dragomir Despić poznatiji kao Desingerica govorio je o odrastanju, sportu kojim se… »
"Ili imaš petlju ili si glup" Desingerica u emisiji "Crna Hronika": Bajo, ne zanima me, iz spontanog "patika" je prerasla u…

"Ili imaš petlju ili si glup" Desingerica u emisiji "Crna Hronika": Bajo, ne zanima me, iz spontanog "patika" je prerasla u…

Kurir 24.09.2023
Dragomir Despić srpski turbo folk reper, tesktopisac i izvođač, tatoo majstor - poznatiji kao "Desingerica" u tandemu sa "Pljugicom", Lukom Bijelovićem, prisutan je na srpskoj muzičkoj sceni od 2019. godine, sa tri uspešna singla do 2023. postao je… »

Vesti dana »