Povezane vesti
Lajčak: "Užasan napad" na kosovsku policiju dodatno naglašava neophodnost dijaloga
Insajder 25.09.2023
Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak saopštio je u ponedeljak, 25. septembra, da "užasni napad" na kosovsku policiju dodatno naglašava neophodnost preventivne diplomatije i dijaloga, koje je istakao u prethodnoj sedmici… »
Lajčak: Užasni napad na kosovsku policiju dodatno naglašava neophodnost dijaloga
Politika 25.09.2023
Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak saopštio je da „užasni napad“ na takozvanu kosovsku policiju dodatno naglašava neophodnost preventivne diplomatije i dijaloga, koje je istakao u prethodnoj sedmici, kada… »
Lajčak: U narednim danima fokus na pronalaženju puta napred
Slobodna Evropa 25.09.2023
Izaslanik Evropske unije (EU) za pregovore Kosova i Srbije Miroslav Lajčak izjavio je u ponedeljak da će se posle novog incidenta na severu Kosova u narednim danima "fokusirati na pronalaženje puta napred". Lajčak je na Fejsbuku (Facebook) u noći između… »
Oglasio se Lajčak: Neophodan dijalog, u potpunosti ću se fokusirati na pronalaženju puta napred
Kurir 25.09.2023
Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak oglasio se još jednom povodom događaja na severu Kosova, navevši da " ovaj užasan napad dodatno naglašava neophodnost preventivne diplomatije i dijaloga". Lajčak je i istakao i da će… »
Vesti dana »
Evropski parlament neće ratifikovati sporazum koji su potpisali Tramp i Fon der Lajen zbog odluke o aneksiji Grenlanda
Nova pre 43 minutajoš 48 povezanih
Privremeno suspendovani Instagram nalozi redakcije Nova, napadnuti i drugi antirežimski profili
Beta pre 6 satijoš 11 povezanih
Arhiv javnih skupova: Na studentskom protestu u Novom Sadu bilo oko 6.500 ljudi
NoviSad.com pre 3 satajoš 22 povezane
Indija dobila poziv od Trampa da se pridruži inicijativi Odbor za mir
Sputnik pre 1 satjoš 38 povezanih





